רגע לפני היציאה לפגרת הנבחרות, בה ישראל תפגוש את אוסטריה ביום שישי ושלושה ימים לאחר מכן את איי פארו, ערן זהבי ופ.ס.וו איינדהובן ניצחו היום (ראשון) 1:4 את פורטונה סיטארד מהתחתית בחוץ. החלוץ הישראלי אמנם לא מצא את הרשת, אך בישל וירד לספסל לאחר 65 דקות.

איינדהובן שיחקה בהילוך ראשון, אך זה הספיק עבורה לניצחון קליל. זהבי פספס בכדור חופשי, אך בישל בצורה גאונית לריטסו דואן בדקה ה-37. ברומה שנכנס כמחליף במהלך המחצית הבקיע את השני של פ.ס.וו לאחר שהשתלט על כדור ארוך ובעט פנימה מקרוב בדקה ה-54.

זהבי בישל, פ.ס.וו ניצחה 1:4 את פורטונה

איברהימה סנגרה סיים מתפרצת קטלנית של האורחת לאחר שקיבל מסירה מקרלוס ויניסיוס בנגיעה רכה ובעט לרשת בדקה ה-72. שער עצמי של אנדרה רמאליו אפשר לפורטונה לצמק את התוצאה ארבע דקות מאוחר יותר, אך בדקה ה-86 ויניסיוס בישל לברומה, שהשלים צמד וסגר עניין. האורחת יוצאת לפגרת הנבחרות בצורה חיובית עם שני ניצחונות ליגה רצופים.

מחצית ראשונה:

הרכב פ.ס.וו איינדהובן: ג’ואל דרומל, פיליפ מוונה, אנדרה רמאליו, פיליפ מקס, אוליבר בוסקאגלי, ג’ורדן טזה, גבריאל גוטיירז, מאורו ג’וניור, איברהימה סנגרה, ערן זהבי וקרלוס ויניסיוס.

דקה 10, פ.ס.וו איינדהובן לחצה במטרה להשיג שער: האורחת שלחה הרבה שחקנים קדימה אך לא דייקה, ערן זהבי עדיין לא ניסה לאיים על שער המקומיים.

דקה 19, עבירה על ערן זהבי: הישראלי הוכשל על סף הרחבה וקיבל הזדמנות טובה להבקיע בכדור חופשי.

דקה 20, ניסיון של זהבי בכדור חופשי: הישראלי בעט חזק אך לא עבר את החומה.

דקה 37, פ.ס.וו איינדהובן עלתה ל-0:1: ערן זהבי קיבל את הכדור בצד ימין והכניס מסירת עומק נפלאה לריטסו דואן, שמקרוב בעט פנימה. בישול פנטסטי לישראלי.

דקה 44, ניסיון נוסף של זהבי: הישראלי בעט מרחוק, אך נבלם על ידי ההגנה. 

מחצית שנייה:

דקה 54, פ.ס.וו איינדהובן עלתה ל-0:2: השחקן שנכנס כמחליף במהלך ההפסקה מצא את הרשת בסיומת נהדרת אחרי שקיבל כדור ארוך מעולה מאנדרה רמאליו ובעט פנימה מקרוב.

דקה 65, ערן זהבי הוחלף: הישראלי ירד לספסל ופינה את מקומו למרקו ואן חינקל. 

דקה 72, פ.ס.וו איינדהובן עלתה ל-0:3: מתפרצת נהדרת של האורחת פירקה את פורטונה לחלוטין. קרלוס ויניסיוס עצר את הכדור בסמוך לתיבת החמש, איברהימה סנגרה ירה פנימה באין מפריע.

דקה 76, פורטונה סיטארד צימקה ל-3:1: הכדור פגע בקורה של איינדהובן, ורמאליו כבש שער עצמי אומלל מקרוב. עוד משחק בו איינדהובן לא שומרת על רשת נקייה. 

דקה 85, פ.ס.וו איינדהובן עלתה ל-1:4: האורחת לא הורידה את הגל מהגז וקרלוס ויניסיוס רשם בישול נוסף, הפעם לברומה שהשלים צמד בסיומת טובה לפינה הימנית. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל