מכבי פתח תקווה תתארח הערב (שני) ב-20:30 אצל הפועל תל אביב באצטדיון בלומפילד במסגרת המשחק האחרון של גביע הטוטו שיקבע את דירוג הקבוצות במקומות 9-10. אריק ינקו יפגוש לראשונה את האקסית ש״פיטרה״ אותו, בעוד הבוסני אסמיר סוליץ׳ צפוי לערוך בכורה.

הרכב הפועל ת”א: ארנסטס שטקוס, איאד אבו עביד, סיאנדה קולו, רז שלמה, דני גרופר, שי אייזן, עמנואל בואטנג, אילי תמם, ארמנדו קופר, לבאן קוטליה ועומרי אלטמן.

הרכב מכבי פ”ת: אריק ינקו, אור בלוריאן, ינון אליהו, ארד בר, מרקוס דיניז, מוחמד הינדי, גיא חדידה, אלביס סאקי, סולג’יק אסמיר, ליאל עבדה ואור אינברום.

גיא לוזון (שחר גרוס)גיא לוזון (שחר גרוס)

הקבוצה של גיא לוזון, שהשיגה בשלב הבתים ניצחון, תיקו והפסד שהובילו לארבע נקודות, רוצה לסיים את המפעל בחיוך רגע לפני תחילתה של ליגת העל כשבמחזור הראשון תתארח שוב בבלומפילד, אבל הפעם מול הקבוצה מהצד הצהוב של תל אביב כשתפגוש את האלופה מכבי תל אביב. 

גיא לוזון התייחס למשחק הקרוב ועוד קודם נגע במחנה האימונים שקיימה הקבוצה בשבוע שעבר בחיפה: ״זה היה מחנה האימונים הקצר ביותר שהיה לנו אי פעם, אבל המטרה שלו הושגה. המשחק מול הפועל תל אביב זה ניסוי הכלים האחרון לפני תחילת הליגה ונתייחס למשחק הזה בהתאם. נעלה עם ההרכב הכי חזק שיש לנו ונעשה הכל כדי לנצח את המשחק ולהגיע במצב רוח טוב לליגה״.

שחקני מכבי פתח תקווה (איציק בלניצקי)שחקני מכבי פתח תקווה (איציק בלניצקי)

בפן המקצועי כפי שהבטיח לוזון, הקבוצה תעלה בהרכב החזק ביותר שעומד ברשותה כשסוליץ’ הבוסני צפוי לערוך הופעת בכורה בהרכב לצד ליאל עבדה ואור אינברום בחלק הקדמי, בעוד גם אלביס סאקי נמצא בתמונת ההרכב לראשונה מאז הגיע. דניאל פלשר ואליאור משעלי שחתמו בשבוע שעבר ועברו בבקרה התקציבית צפויים להשתלב במהלך המשחק, כשייתכן כי הבלם אף יילקח בחשבון ב-11 של לוזון. 

אור אינברום (שחר גרוס)אור אינברום (שחר גרוס)

הרכב משוער: אריק ינקו, ינון אליהו, מרקוס דיניז (דניאל פלשר), אור בלוריאן, מוחמד הינדי, גיא חדידה, אלביס סאקי, ארד בר, ליאל עבדה, אסמיר סוליץ׳ ואור אינברום.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה