במכבי פתח תקווה יצאו מרוצים מהניצחון אמש (רביעי) 0:2 על בית"ר ירושלים בטדי, במה שהיה הניצחון הראשון של הקבוצה במשחק רשמי העונה. הקבוצה של גיא לוזון לא הציגה משחק גדול, אך הייתה תכליתית כאשר ג'יימס אדניי (שער בכורה) ושלו דניאל הכריעו את ההתמודדות במחזור השני של גביע הטוטו.

אבל עם כל הכבוד למשחק, את הכותרות תפס העימות בין אוראל דגני לבין רייכרט בסיום, כשקיימת מלחמת גרסאות בין השניים – מי החל בעימות המילולי שכלל חילופי דברים קשים כמו: "מאחל לך סרטן", "אז** את אשתך" ועוד קללות הדדיות הנוגעות גם לילדים של השניים. לאחר שנרגעו מעט הרוחות, רייכרט הבהיר כי יהיה מוכן ללכת בדיקת פוליגרף ביחד עם דגני. בפ"ת ניסו להשתיק את המקרה וסירבו בסיום המשחק להגיב, תוך כדי שהם מבהירים שהטענות של בית"ר כלפיי הקשר שלהם והן אינן נכונות.

בן רייכרט (חגי מיכאלי)בן רייכרט (חגי מיכאלי)

בחזרה למשחק. "שיחקנו קצת יותר טוב מהמשחק הקודם, אבל צריך להגיד את האמת שגם בית"ר הייתה חלשה", אמרו בפ"ת. מי שזכו למחמאות היו הקשר הצעיר, שלו דניאל, שממשיך להותיר רושם חיובי וכבש את השער השני, כמו גם הקשר מחוף השנהב, אלסנה דומבייה.

"ברור שכל ניצחון הוא משמעותי. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק. זו הכנה טובה לליגה", אמר בסיום המגן ירדן כהן, שהתייחס לתחרות על ה-11 מול מוחמד הינדי: "ברור שכל שחקן רוצה לשחק בכל משחק, אבל יש החלטות של המאמן ומי שטוב ישחק".

ירדן כהן (חגי מיכאלי)ירדן כהן (חגי מיכאלי)

המטרות: "אנחנו מקדימים את המאוחר. קודם כל שהסגל יהיה שלם ואז נוכל לדבר על מטרות. מטרות אישיות? אני רוצה להשתפר בכל עונה ולהתקדם קדימה. אני רוצה להעלות את המספרים שלי ולעזור לקבוצה וכמובן להצליח איתה". 

בנושא הרכש, בפ"ת עדיין רוצים לצרף שני שחקנים לאגפים, כשגם אופציה של חלוץ נוסף נשקלת. בקבוצה מהמלאבס ירדו מגיא מלמד לאחר שהאחרון סירב לפנייה שהתבצעה לפני מספר שבועות. במקביל לחיפוש אחר זרים, במועדון ממתינים לעומרי אלטמן, שמתאמן עם הקבוצה, כאשר היו"ר אבי לוזון מוכן לחכות עוד שבוע להחלטתו של השחקן, שעדיין מחפש קבוצה באירופה. לאחר שהשאילו את עידן אדהנני להפועל כפר שלם מליגה א' ואת דור חברון לעירוני ראשון לציון גם הקשר אייל אינברום צפוי להיות מושאל בעונה הקרובה למועדון מעיר היין.

צפו בפרק ה-5 של טרנספר מרקט

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל