העיר אשדוד נרגשת מתמיד לקראת הערב (שני) בו יתקיימו שלושה מוקדים ספורטיביים מרגשים מבחינת קבוצות העיר: גמר גביע המדינה בכדוריד, משחק בסדרת גמר הפלייאוף על אליפות המדינה בכדורסל נשים ומשחק מכריע בליגת העל בכדורגל על כרטיס כניסה לאירופה. 

אשדוד על מפת הספורט הארצית, קבוצת הכדורגל הבכירה של העיר, מ.ס אשדוד ממוקמת במקום השלישי בליגת העל וניצחון במשחקה נגד הפועל באר שבע יקנה לה יתרון משמעותי על הקבוצות הנמצאות מתחתיה בטבלה ויאפשר לה לשחק בפעם השנייה בתולדותיה במפעל אירופי.

שחקני אשדוד חוגגים עם רמזי ספורי (חגי מיכאלי)שחקני אשדוד חוגגים עם רמזי ספורי (חגי מיכאלי)

בענף הכדורסל, בפעם ה-11 ברציפות, קבוצת הנשים מכבי בנות אשדוד תתמודד בגמר הפלייאוף על אליפות המדינה מול מכבי עירוני רמת גן, כשהסדרה בין השתיים עומדת על 1:2 לטובת הבנות מעיר הנמל, כך שניצחון במשחק הערב יקנה להן את הזכייה באליפות. בנוסף, קבוצת הפועל אשדוד בכדוריד הגיעה למעמד היוקרתי של הכדוריד הישראלי כשתשחק הערב בגמר גביע המדינה מול מכבי ראשון לציון, בעוד ניצחון יביא את גביע המדינה בפעם הראשונה בהיסטוריה למועדון. 

שחקניות מכבי אשדוד חוגגות (יניב גונן)שחקניות מכבי אשדוד חוגגות (יניב גונן)

ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, התייחס לערב ההיסטורי בעירו ואמר: “אחרי האליפות והעלייה ללאומית של הפועל אדומים אשדוד, העיר אשדוד גאה בקבוצות הספורט המובילות שלה, ומחזיקה אצבעות לקבוצות הכדורסל, הכדוריד והכדורגל ומאחלת להן הצלחה רבה במשחקיהן החשובים”.

אולג בוטנקו (רדאד ג'בארה)אולג בוטנקו (רדאד ג'בארה)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל