איפה אני נמצא?

כוכבה של באיירן מינכן חאמס רודריגס הגיע לישראל ואפילו התלהב מאוד מביקורו מירושלים. אלא שלאחר שהעלה תמונה שלו עם תיוג המקום “ירושלים, ישראל”, חטף שלל תגובות ונאצות אנטי ישראליות, אשר גרמו לו למחוק את התמונה ולהעלותה שוב עם התיוג “ירושלים בלבד”. גם לאחר השינוי, התגובות המשיכו להפוך לזירת התכתשות כמיטב המסורת בין העוקבים הערביים לבין הישראלים. והוא בסך הכל רצה ליהנות מחופשה...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This place is amazing. Un lugar mágico.

A post shared by James Rodríguez (@jamesrodriguez10) on

כבר לא

פמלה אנדרסון נפרדה מאדיל ראמי, בלמה של אלופת העולם צרפת שמשחק גם במארסיי. הצרפתי עוד שלף טבעת לשחקנית, אלא שזו סירבה אחרי מספר ימים ואף החליטה לסיים את הקשר בין השניים. מסתבר שאנדרסון שמרה על הטבעת, ונתנה אותה כמזכרת לבנה הבכור, ברנדון.

זוכר מאיפה בא

ג’יאנלואיג’י בופון לא שכח את יובנטוס למרות המעבר המתוקשר לפאריס סן ז’רמן הקיץ, והקדיש פוסט בעמוד האינסטגרם שלו לקפטן של האלופה האיטלקית, ג’ורג’ו קייליני, עמו שיתף פעולה במשך שנים רבות. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Forza grande capitano @giorgiochiellini ????

A post shared by Gianluigi Buffon (@gianluigibuffon) on

שיתוף פעולה בלתי צפוי 

קווין דוראנט ולברון ג’יימס הם אמנם יריבים על הפרקט, אך מחוצה לו מסתבר שהם חברים טובים. השניים ביצעו קליפ ראפ ביחד ב-2011, כאשר רק עכשיו הוא הופץ לכולם. האם כוכבי הכדורסל ישברו את הרשת גם בשירה? ימים יגידו.

ביקש סליחה 

אלופת העולם צרפת פגשה באלופת העולם היוצאת, גרמניה, במסגרת ליגת האומות. המשחק עצמו הסתיים ב-0:0 חלש וללא יותר מדי אירועים, למעט הרגע שבו בלם המאנשאפט אנטוניו רודיגר פצע את בנג’מין פבאר בצווארו. מסתבר שלגרמני יש מצפון, והוא התנצל בפני מגן הטריקולור בטוויטר ואף איחל לו החלמה מהירה.