אם בתחילת העונה היו אומרים שכעבור 26 מחזורים בליגה הלאומית בני יהודה תהיה במרחק נקודה אחת בלבד מהמקום המוביל בסיום העונה לליגה א’, ספק אם מישהו היה מצליח להאמין לתרחיש שכזה, אך לעיתים המציאות עולה על הדמיון. הערב (שני) הקבוצה מהשכונה רשמה משחק ליגה שביעי ברציפות ללא ניצחון כאשר סיימה ב-2:2 דרמטי עם נס ציונה. הפועל עפולה גברה 1:2 על אדומים אשדוד וכאמור צימקה את הפער מבני יהודה לנקודה אחת בלבד.

סקציה נס ציונה – בני יהודה 2:2

איזה משחק דרמטי באצטדיון מס ציונה. המארחים עלו ליתרון כבר בדקה ה-15 אחרי טעות ענקית של שחר אמסלם. השוער מסר ברשלנות לקובי מור, ששלח בנגיעה כדור מדויק לרשת החשופה. בני יהודה החלה להעפיל לחץ והגיעה למספר רב של מצבים, אך הקבוצה של ניסו אביטן לא הצליחה למצוא את הרשת.

אביטן: היינו ראויים לניצחון

עד לדקה ה-81, אז אלמוג בוזגלו השתחרר נהדר ושלח בעיטה אדירה לרשת של ניב אנטמן שקבע שוויון מוצדק. שש דקות בלבד חלפו ואיתי רוטמן החזיר את המארחים ליתרון עם נגיחה פנויה מתוך הרחבה. שלוש דקות בלבד חלפו ובני יהודה זכתה בכדור עונשין מ-11 מטרים. לוסיו צלל ברחבה, אך אוהד אסולין שגה ושרק לפנדל. אלירן עטר לקחת אחריות ובעט חזק ופנימה. בדקות הסיום רועי פדידה, אור זהבי ולאבן קוטליה ספגו כרטיסים אדומים אחרי מהומה גדולה.

אם לא די בכך גם החשמל נפל באצטדיון ולא חזר לפעול עד לסיום המשחק. אוהד אסולין התעייץ עם משקיף המשחק, יריב טפר, והחליט להמשיך לשחק על אף שחצי מגרש היה חשוך. אנשי בני יהודה זעמו מאוד על ההחלטה והטיחו טענות קשות בפני טפר. ברק אברמוב אף טען כי לא היה צריך לחדש את המשחק.

התאורה באצטדיון (שחר גרוס)התאורה באצטדיון (שחר גרוס)

מאמן בני יהודה, ניסו אביטן, אמר בסיום: ״החצי השני לא דומה לחצי הראשון, חצי שני היה משחק בשליטה מלאה שלנו, אני חושב שהיינו ראויים לניצחון, הגענו לכמות גדולה מאוד של מצבים טובים שאני מצפה שאנחנו נבקיע אותם. היום זה כבר הישג גדול, כבשנו שני שערים מה שלא קרה הרבה זמן בקבוצה. אני לוקח את החצי השני וממנף אותו, ומקווה שאנחנו נדע מפה להמשיך את היכולת וההקרבה, אני חושב שזה שהקהל בא והודה לקבוצה בחצי השני זה אומר הכל״.

ניסו אביטן מאוכזב (שחר גרוס)ניסו אביטן מאוכזב (שחר גרוס)

אביטן דיבר גם על סאגת האדומים והאור: ״האדומים? לא ראיתי מה קרה, אני לוקח את מה שהשופטים אמרו כעובדה מוגמרת. לגבי התאורה אני שמעתי את צוות השיפוט, היה פה דקה של משחק בלי אור, זה משהו שהוא מאוד חריג. אני שמעתי את צוות השיפוט מקבל החלטה חד משמעית שאי אפשר להמשיך את המשחק, ותארי לך שבאמת חלילה היה נופל לאחת הקבוצות גול, איזה שערורייה היה פה״.

שחקני בני יהודה (שחר גרוס)שחקני בני יהודה (שחר גרוס)
שחקני נס ציונה (שחר גרוס)שחקני נס ציונה (שחר גרוס)
ניר ברקוביץ' ביציע (שחר גרוס)ניר ברקוביץ' ביציע (שחר גרוס)
ברק אברמוב ביציע (שחר גרוס)ברק אברמוב ביציע (שחר גרוס)

דקה 15, נס ציונה עלתה ל-0:1: המארחים לחצו את ההגנה המבוהלת של בני יהודה וניצלו טעות קשה של שחר אמסלם, שמסר הישר לרגליו של קובי מור. המגן ניצל את הטעות ושלח בעיטה מדויקת לרשת החשופה.

קובי מור חוגג (שחר גרוס)קובי מור חוגג (שחר גרוס)
שחקני נס ציונה חוגגים (שחר גרוס)שחקני נס ציונה חוגגים (שחר גרוס)
שחקני נס ציונה (שחר גרוס)שחקני נס ציונה (שחר גרוס)
אור זהבי מאוכזב (שחר גרוס)אור זהבי מאוכזב (שחר גרוס)
אלמוג בוזגלו תופס את הראש (שחר גרוס)אלמוג בוזגלו תופס את הראש (שחר גרוס)
ניסו אביטן מאוכזב (שחר גרוס)ניסו אביטן מאוכזב (שחר גרוס)

דקה 81, בני יהודה השוותה ל-1:1: הצדק נעשה. אחרי דקות של לחץ כבד, אלמוג בוזגלו שלח בעיטה אדירה מקצה הרחבה והחזיר את בני יהודה למשחק.

אלמוג בוזגלו ומיקי סירושטיין חוגגים (שחר גרוס)אלמוג בוזגלו ומיקי סירושטיין חוגגים (שחר גרוס)
שחקני בני יהודה חוגגים (שחר גרוס)שחקני בני יהודה חוגגים (שחר גרוס)

דקה 87, נס ציונה עלתה ל-1:2: לא יאומן. הגנת בני יהודה נרדמה בכדור חופשי ואיתי רוטמן ניצל זאת כדי לנגוח מקרוב ולהחזיר את המארחים ליתרון.

שחקני נס ציונה חוגגים (שחר גרוס)שחקני נס ציונה חוגגים (שחר גרוס)
שחקני נס ציונה חוגגים (שחר גרוס)שחקני נס ציונה חוגגים (שחר גרוס)
שחקני נס ציונה חוגגים (שחר גרוס)שחקני נס ציונה חוגגים (שחר גרוס)

דקה 90, בני יהודה השוותה ל-2:2: לוסיו צלל בתוך הרחבה, אוהד אסולין טעה ובגדול ושרק לכדור עונשין מ-11 מטרים. אלירן עטר נגש לבעוט ועם הרבה קור רוח הכניע את ניב אנטמן והשווה פעם נוספת.

אלירן עטר מבקיע את הפנדל (שחר גרוס)אלירן עטר מבקיע את הפנדל (שחר גרוס)
אלירן עטר חוגג (שחר גרוס)אלירן עטר חוגג (שחר גרוס)
אלירן עטר חוגג (שחר גרוס)אלירן עטר חוגג (שחר גרוס)

דקה 95, אסולין שלף שלושה אדומים: לאבן קוטליה, אור זהבי ורועי פדידה ספגו כרטיסים אדומים אחרי עבירה גסה של פדידה ומהומה גדולה בין שחקני הקבוצות על כדר הדשא.

אוהד אסולין מוציא אדום לרועי פדידה (שחר גרוס)אוהד אסולין מוציא אדום לרועי פדידה (שחר גרוס)
מהומה על כר הדשא (שחר גרוס)מהומה על כר הדשא (שחר גרוס)
מהומה על כר הדשא (שחר גרוס)מהומה על כר הדשא (שחר גרוס)

הפועל אום אל פאחם – מכבי בני ריינה 0:0

שני הקהלים סיפקו אווירה אדירה לפני המשחק, אך הקבוצות לא תאמו את המעמד ונפרדו ב-0:0 מאכזב. בני ריינה נותרה במקום השני בטבלה, אך היא במרחק שתי נקודת בלבד מהפועל כפר סבא הדולקת בעקבותיה. אום אל פאחם, שחסרה את מוטי איוונר על הקווים, נותרה במקום הרביעי בטבלה.

אוהדי אום אל פאחם (לילך וויס-רוזנברג)אוהדי אום אל פאחם (לילך וויס-רוזנברג)
אוהדי אום אל פאחם (לילך וויס-רוזנברג)אוהדי אום אל פאחם (לילך וויס-רוזנברג)
אוהדי בני ריינה (לילך וויס-רוזנברג)אוהדי בני ריינה (לילך וויס-רוזנברג)
שחקני אום אל פאחם (לילך וויס-רוזנברג)שחקני אום אל פאחם (לילך וויס-רוזנברג)
שחקני בני ריינה (לילך וויס-רוזנברג)שחקני בני ריינה (לילך וויס-רוזנברג)
ריף מסיקה (לילך וויס-רוזנברג)ריף מסיקה (לילך וויס-רוזנברג)
חוליו סזאר מוקף בשחקני אום אל פאחם (לילך וויס-רוזנברג)חוליו סזאר מוקף בשחקני אום אל פאחם (לילך וויס-רוזנברג)

הפועל עפולה – א.ס אשדוד 1:2

ניצחון חשוב מאוד לעפולה, שרחוקה כעת נקודה אחת בלבד מהמקום המבטיח עונה נוספת בליגה הלאומית. קווין ריינשטין העלה את המארחים ליתרון בדקה ה-31 אחרי שעט על כדור חוזר. הקבוצה מהעמק המשיכה להיות נחושה יותר ואביחי וודגה הכפיל את היתרון אחרי שכבש גם כן מכדור חוזר שנהדף. חמזה מוואסי צימק בדקה ה-66, אך זה לא היה מספיק עבור הדרומיים. אשדוד פספסה הזדמנות לצמק את הפער מהצמרת הגובה.

דקה 31, הפועל עפולה עלתה ל-0:1: קווין ריינשטיין השתלט על כדור חוזר שנהדף מהגנת האורחים ועם הפס שלח בעיטה חזקה ומדויקות לפינה.

דקה 51, עפולה עלתה ל-0:2: אביחי וודג’ה עט על כדור חזר ודחק מקרוב את השני של המארחים.

דקה 66, אשדוד צימקה ל-2:1: חמזה מוואסי המשיך את העונה הטובה והחזיר את האורחים למשחק עם שער מקרוב.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה