שבועיים אחרי סגירת חלון ההעברות ברוב הליגות הגדולות באירופה, היום (שלישי) היה היום האחרון לביצוע העברות גם בליגות הבכירות שלנו כאן בישראל, כאשר כמו בליגת העל גם קבוצות הליגה הלאומית ניצלו את הרגעים האחרונים של החלון לשינויים וחיזוקים אחרונים בסגל. החלון נסגר רשמית בשעה 19:00.

# חיזוק משמעותי לחוליית ההתקפה של הפועל פתח תקווה. החלוץ, רועי זקרי עבר מהפועל חדרה וחתם על חוזה לשנתיים באמצעות סוכנו, אפי סופר, אחרי ששוחרר משורות המועדון מהליגה הבכירה "שמח לחזור למועדון, אני זוכר מכאן רק דברים טובים. אעשה הכל כדי להחזיר את המועדון למקום הראוי שהוא מתאים לו", אמר החלוץ לאחר החתימה.

רועי זיקרי (עמרי שטיין)רועי זיקרי (עמרי שטיין)

# מי שעוד חתמו בהפועל פ”ת הם הקשר אילי טמם והבלם עומר קורסיה. טמם הושאל לעונה אחת מהפועל תל אביב, עם זכות ראשונים של הפועל בסיום העונה להאריך את ההתקשרות בעונה נוספת. קורסיה חתם לעונה אחת לאחר שהגיע בהעברה חופשית מהפועל תל אביב.

# סקציה נס ציונה הודיעה על החתמתו של המגן הימני יובל לוין, בן ה-21. לוין שיחק ב-3 השנים האחרונות במדי קריית שמונה מליגת העל ומתחילת העונה הזאת ערך 7 הופעות במדיה. השחקן חתם באמצעות אדם קידן.

# טום אחי מרדכי הושאל רשמית מהפועל תל אביב לעירוני רמת השרון, הבלם ששימש גם כקפטן של קבוצת הנוער של האדומים עובר לליגה הלאומית וינסה לשדרג את הקבוצה מהשרון.

טום אחי מרדכי (נעם מורנו)טום אחי מרדכי (נעם מורנו)

# מיקו ממן, שעזב את מכבי פתח תקווה, חתם רשמית בקבוצתו בעונה שעברה, הפועל רמת גן.

מיקו ממן (חגי מיכאלי)מיקו ממן (חגי מיכאלי)

# בני יהודה כבר סגרה עם החלוץ מוחמד ‘מידו’ בדארנה, תמורת שחרורו של ירדן אבוחצירה להפועל רעננה, אך האחרון התחרט והטרייד נפל.

ירדן אבוחצירה חוגג (שחר גרוס)ירדן אבוחצירה חוגג (שחר גרוס)

# החלוץ שחר הירש התיר את חוזהו בהפועל רמת גן והפך לשחקן חופשי, כעת יוכל לחתום בחינם גם לאחר סגירת החלון.

שחר הירש תופס את הראש (אורן בן חקון)שחר הירש תופס את הראש (אורן בן חקון)

הפועל רמת השרון החתימה את שחקן הכנף אמד דיאומונדה בן 19 מחוף השנהב באמצעות הסוכן רועי דניאל. השחקן היה על סף חתימה בהפועל ראשון לציון אולם זו לא הצליחה למכור את המגן דוסו ולכן לא הצליחה לפנות מקום לזר נוסף.

אמד דיאומונדה, רועי דניאל וירדן פרין (מערכת ONE)אמד דיאומונדה, רועי דניאל וירדן פרין (מערכת ONE)