אחרי ההחלטה שהתקבלה היום (שישי) לדחות את כל אירועי הספורט בארץ, בין היתר כמובן משחקי ליגת העל בכדורגל והליגה הלאומית, בליגה השנייה בטיבה בישראל הגיבו למהלך בהבנה כשהמסר של המאמנים השונים היה ברור – הבריאות חשובה יותר מהכול.

מנחם קורצקי מאמן הפועל ראשון לציון אמר על המצב: “לדעתי עם כל הכבוד לכדורגל, הבריאות הרבה יותר חשובה ואני חושב שההחלטה נכונה ומקווה שימצאו את הדרך לחזור לשגרה”.

מאמן אחי נצרת ניר ברקוביץ’ אמר: “החלטה נכונה, אין ערך לכדורגל כרגע. הראש שלי לא היה במשחק היום וקודם כל זה בריאות מעל הכול”.  

רונאלדו בבידוד: השלכות הקורונה על הספורט

מאמן הפועל פ’’ת מסאי דגו: “החלטה מצוינת לעצור את הכול, לשחק ללא קהל ושהראש לא ב 100% בכדורגל זה גרוע מאוד והבריאות מעל הכול!”.

אחמד חילו, חבר הנהלת אחי נצרת: "כולנו בבלאגן, כבר לפני שבוע ראש העיר של נצרת הורה לנו לקיים את המשחקים ללא קהל. חשבתי שזה לא רציני ושזה עובר, אבל הבריאות יותר חשובה מכל דבר וזה מסוכן. אני חושב שזה החלטה צודקת, צריך לחכות שבועיים שלושה לראות מה המצב ואחרי זה לחזור לשגרה".  

מסאי דגו (חגי מיכאלי)מסאי דגו (חגי מיכאלי)

תומר קשטן, מאמן מ.ס כפר קאסם: “למרות הרצון הטבעי של כולנו להמשיך ולנהל שגרת יום ושגרת אימונים ומשחקים כתיקונם, אני מברך על ההחלטה הנכונה של הגורמים המוסמכים, תוך מחשבה ורצון לשמור על בריאות השחקנים וכל העוסקים בספורט כפי שנוהגים גם במדינות אחרות ברחבי היבשת. כולי תקווה שנחזור לשגרת חיים ושיגרת ספורט בהקדם האפשרי. שבת שלום ורפואה שלמה לחולים”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל