לאחר ההפסד אתמול (חמישי) 2:0 לבית”ר תל אביב/רמלה שהשלים משחק חמישי ברציפות ללא ניצחון בכל המסגרות (רביעי ברציפות בליגה), בהפועל קטמון כבר לא מסתירים יותר ומודים בפה מלא: “אנחנו במשבר”.

במועדון מאוכזבים מהדעיכה המשמעותית ביכולת הקבוצה בתקופה האחרונה ובעובדה ששמטו יתרון מבטיח של חמש נקודות בפסגה ומבינים שלא יהיה מנוס מלבצע חיזוק בחלון ההעברות של חודש ינואר, כאשר העמדה בה במועדון הכי היו רוצים להתחזק היא עמדת החלוץ. 

אוהדי הפועל קטמון (אורן בן חקון)אוהדי הפועל קטמון (אורן בן חקון)

בקטמון רצו לצרף את אקס הקבוצה ג’ורג’ אקפביו מבני סכנין, אך מאז עמיר תורג’מן לקח את המושכות בקבוצה הצפונית, מעמדו של החלוץ הניגרי השתנה והוא הפך לשחקן הרכב בשורות בני סכנין, שלא צפויה לשחרר אותו בינואר, דבר שגורם לקטמון לחפש אלטרנטיבות. 

ג'ורג' אקפביו. כנראה ירד מהפרק (עמרי שטיין)ג'ורג' אקפביו. כנראה ירד מהפרק (עמרי שטיין)

מאמן הפועל קטמון ליאור זדה התייחס בסיום להפסד וסיפר לאתר הרשמי של הקבוצה: “זה משבר. ארבעה משחקים רצופים שאנחנו לא מנצחים בליגה ואנחנו במשחק ומציגים יכולת רעה מאוד ואין מה להגיד. אנחנו צריכים לעבוד קשה עכשיו, לקבל את הביקורת בהבנה ולחזור לעצמנו. קרו כמה דברים, איבדנו לצערי את הביטחון והתוצאות האחרונות פגעו לנו ביכולת, אבל אין תירוצים. צריך לעבוד קשה ולהרים את הראש”. 

ליאור זדה (אורן בן חקון)ליאור זדה (אורן בן חקון)

ההמשך: “אין מה לעשות, קבוצה חזקה שרוצה להצליח נמדדת ברגעים כאלה ובמשברים ואנחנו נימדד עכשיו ונקום מזה. מצב הרוח בקבוצה כרגע הוא לא טוב וזה טבעי והוא צריך להיות לא טוב, השחקנים וכולנו צריכים להבין שאכזבנו את כולם והאנרגיות שלנו רעות כרגע, לא ייצרנו איום משמעותי אחד על השער”.

האכזבה הגדולה: “אנחנו מאוכזבים לא פחות מהקהל, מצב הרוח צריך להיות לא טוב עכשיו, אבל נצטרך לעבוד קשה, להרים את הראש ולקבל את כל הביקורות שמגיעות לנו, אבל להגיע ביום שלישי למשחק מול הפועל ראשון לציון ולנצח את המשחק, אנחנו צריכים לבנות מחדש את הביטחון עם ניצחון ולגרום לכך שבהמשך יהיו ימים יותר טובים”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה