הפועל קטמון וליאור זדה המשיכו את הצניחה החופשית היום (שישי) עם 2:0 מאכזב מול בני לוד מתחתית הליגה הלאומית וכעת, לאור התוצאות המאכזבות במיוחד נודע ל-ONE כי מאמן הירושלמים צפוי לסיים את תפקידו בקבוצה. 

ל-ONE נודע כי המועמד המוביל להחליף את ליאור זדה הוא יוסי מזרחי, שרשם שתי קדנציות בעבר כמאמן הפועל ירושלים וכמו כן, גם שלוש קדנציות בבית״ר ירושלים. במועדון מתכוונים לבחון את צירופו של מזרחי, שנחשב לקונצנזוס מבחינת הוועד המנהל, כאשר בהנהלת קטמון מתכוונים לפנות לבעלי מ.ס אשדוד ג׳קי בן זקן בנושא ולבקש ממנו לשחרר את מזרחי מהתחייבויותיו למועדון מעיר הנמל בכדי שיצטרף לקטמון, שלא מתכוונת לבצע פנייה רשמית ללא אישורו של בן זקן מאחר ומזרחי נמצא תחת חוזה באשדוד.

יוסי מזרחי (שחר גרוס)יוסי מזרחי (שחר גרוס)

הודעה רשמית בנושא פיטוריו של ליאור זדה מקטמון צפויה לצאת בקרוב, כאשר במועדון התייחסו לנושא ואמרו: ״כולם רוצים לסיים את זה יפה, ליאור זדה זה אחד משלנו והוא גבר אמיתי. אין לנו שום רצון לפגוע בו״.

שם נוסף שעלה הוא יובל נעים שבסביבתו גיששו כבר במהלך השבוע. פנייה מאחד הגורמים בקטמון אף נעשתה על מנת לבחון את הקרקע עוד לפני שתוגש למאמן הצעה רשמית מהמועדון.

בתוך כך, גורמים בקבוצה הירושלמית טוענים: “ליאור פשוט לא יכול להמשיך אצלנו, חייבים להיפרד ממנו”. זה היה המשחק השלישי ברציפות של האדומים ללא ניצחון ליגה ולזכותם רק שני ניצחונות בלבד ב-12 משחקיהם האחרונים, כשהמקום בליגת העל ממשיך להתרחק.

זדה: "תקופה לא קלה עבורנו"

זדה סיפר בסיום ההפסד הכואב: "זה הפסד מאכזב בהמשך לתקופה מאוד מאוד מאכזבת, דווקא במשחק שייצרנו מצבים אבל גם היו נגדנו המון מצבים. השחקנים נתנו היום הכל, אבל זה לא הספיק וצריך להבין שזאת תקופה לא קלה עבורנו. ננוח בשבת הזו ונראה מה יהיה בהמשך. אנחנו צריכים כולם להתאושש מזה ולא לצאת בהצהרות דקה וחצי אחרי המשחק. המצב הזה לא פשוט והתקופה הזאת לא פשוטה, אני מבין את זה, אני יודע את זה ואני חי את זה”.

עוד הוסיף המאמן: “כולם ככה שפופים ומתוסכלים, אני כרגע לא מרוצה משום דבר, אבל אין לי טענות לשחקנים כי אני יודע שהם ניסו ונתנו הכל. משהו לא דופק, משהו לא עובד ואנחנו יודעים את זה ומבינים את זה. המשך דרכי? אני מניח שמה שצריך לצאת ייצא בצורה מסודרת, אחרי שיחה שלי עם כולם, בטח שאני לא אצא לתקשורת שתי דקות אחרי משחק בחוסר אחריות ואדבר על זה לפני שדיברתי עם אנשים שהיו איתי לאורך כל הדרך, תמכו בי ונתנו לי את הקרדיט. הכל ייעשה בתיאום מושלם איתם".

שחקני הפועל קטמון מאוכזבים (שחר גרוס)שחקני הפועל קטמון מאוכזבים (שחר גרוס)

ערן קוליק המאושר סיפר בסיום: "אני מרוצה מהתוצאה וממספר דקות שלנו במשחק, אבל חלק מהדקות לא היו טובות בכלל ויש מה לשפר. אני לא מרוצה מאיבודי הכדור של טירונים שעשינו, היה לנו כיסוי לא מספיק טוב, היריב הגיע למצבים. אני צריך למנוע את זה. אני חושב ששבוע שעבר מבחינת משחק ההגנה היינו טובים יותר נגד הפועל רמת גן, היום היה מפוזר. אנחנו לא יכולים לשחק על תיקו, תיקו זה הפסד בשבילנו, אנחנו צריכים רק לנצח ואם ננצח הרבה משחקים –  על הכיפאק, נישאר בליגה. איך ממשיכים ביכולת? את זה אנחנו לא יכולים לדעת, אנחנו צריכים להשתפר במשחק ולהביא יכולות טובות יותר, היריבים עכשיו יתייחסו אלינו קצת יותר ברצינות ואנחנו מקווים להראות שאנחנו טובים ומגיע לנו להישאר בליגה". 

ערן קוליק (שחר גרוס)ערן קוליק (שחר גרוס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה