יממה לאחר שאלירן חודדה פוטר מאימון הפועל רעננה ואחרי שעלו כמה מועמדים לתפקיד, הקבוצה מתחתית הליגה הלאומית מינתה היום (שישי) באופן רשמי את רומן זולו למאמן החדש.

רעננה, שרשמה ניצחון בודד אחרי שבעה מחזורים וניצבת במקום הלפני אחרון בטבלת הלאומית, תנסה לצאת לדרך חדשה ומקווה שזולו, אשר התפטר מהפועל עפולה בשל חילוקי דעות, יעשה זאת. זולו כבר האמין אימון בקבוצתו החדשה כחלק מההכנות למשחק ביום שני הקרוב נגד הפועל ראשון לציון. מרעננה נמסר כי: “המועדון מאמין שרומן יכניס אנרגיות חדשות למועדון”.

זולו אמר ל-ONE: "ההרגשה מדהימה, אני מאוד שמח שזכיתי להגיע להפועל רעננה. מועדון מאוד מכובד בכדורגל הישראלי, קודם כל המטרות שלנו לטווח הקצר זה להוציא את הקבוצה מהמצב שהיא נמצאת בו, ולהרחיק אותה כמה שיותר מהתחתית. ולאחר מכן, אנחנו מקווים להגיע כמה שיותר גבוה. אני מאמין בקבוצה, יש פה שחקנים מצוינים, יש שילוב בין שחקנים ותיקים וכאלה ששיחקו בליגת העל לבין שחקני בית צעירים ומבטיחים. אני חושב שהחומר האנושי הוא מצוין. התוצאות של הקבוצה בתקופה האחרונה גרמו לאווירה קצת פחות טובה, אך אני בטוח שהניצחון האחרון על בית"ר ת"א/בת ים שיפר את מצב הרוח ואני מאמין שעם תוצאות טובות ועבודה קשה האווירה תשתנה”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה