המחזור ה-17 של הליגה הלאומית יסתיים הערב (רביעי, 19:30) עם משחק אחד, כאשר סקציה נס ציונה תארח את הפועל רמת גן למשחק צמרת. במפגש הקודם בין שתי הקבוצות, אי שם בחודש ספטמבר, האדומים יצאו עם ידם על העליונה אחרי ניצחון מוחץ 0:3, הוד מסיקה כבש צמד ומיקו ממן הוסיף בפנדל בדרך לחגיגה גדולה באצטדיון רמת גן.
 

מיקו ממן ופאדי זידאן חוגגים (שחר גרוס)מיקו ממן ופאדי זידאן חוגגים (שחר גרוס)


סקציה נס ציונה – הפועל רמת גן (אצטדיון נס ציונה)

הכתומים מגיעים למשחק לאחר ניצחון 0:1 קטן על מכבי אחי נצרת במחזור הקודם, כאשר משחק אחד לפני זה, הם הפסידו באותה תוצאה לרמת השרון. החבורה של אורי גוטמן נמצאת לפני תחילת המחזור במקום הרביעי בליגה, ויש לה 26 נקודות. מן העבר השני, האורדונים מגיעים מהמקום השישי, אבל עם רק נקודה אחת פחות בטבלה. במחזור הקודם הקבוצה סיימה בתיקו 0:0 מאכזב מול הפועל עכו, במה שהיה משחק הליגה השלישי ברציפות שהקבוצה מסיימת בתיקו ואין ספק שהיא תקווה לחזור למסלול הניצחונות.

דור גלילי (חגי מיכאלי)דור גלילי (חגי מיכאלי)

מאמן סקציה נס ציונה, אורי גוטמן אמר ל-ONE: “אנחנו נערכים למשחק מול קבוצה שנבנתה להתמודדות על עליית ליגה. עם שחקנים בעלי יכולת אישית גבוהה. התוצאה בסיבוב הקודם עדיין מהדהדת אצלנו, ואנחנו נחושים להוכיח על הדשא שאלו לא פערי הרמות בין הקבוצות”.
על המטרות של הקבוצה העונה הוסיף: “המטרה שלנו? להבטיח כמה שיותר מהר עונה נוספת בליגה. אנו מרוכזים במשחק הקרוב בלבד”.

אורי גוטמן (מרטין גוטדאמק)אורי גוטמן (מרטין גוטדאמק)

קשר הפועל רמת גן, ישראל זגורי אמר: “מצפה לנו משחק שונה לגמרי מהסיבוב הקודם, נס ציונה שינתה את פניה לחלוטין ונראית מאוד מאומנת. אנחנו נגיע על מנת לקחת 3 נקודות במשחק חוץ קשה מאוד. בשביל להגיע למקומות שאנחנו רוצים אני בטוח ומאמין שהצוות יכין אותנו על הצד הטוב ביותר ומאמין מאוד בקבוצה שלנו שנגיע מוכנים בעזרת השם”.

עוד הוסיף: “המטרה והכוונות ברורות – אנחנו רוצים לעלות ליגה ואני מאוד מאמין בקבוצה שלנו, אבל בדיבורים לא נצליח להגיע למטרה, רק במעשים. נקלענו למצבים של המון פציעות וחיסורים אבל אני מאמין שבסיבוב השני יראו את השדרוג”.

ישראל זגורי (חגי מיכאלי)ישראל זגורי (חגי מיכאלי)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל