לקראת חזרתה המתוכננת של ליגת המשנה לכר הדשא, העברות השונות בליגה הלאומית נמשכו גם היום (שלישי) ובמוקד הייתה זו הפועל רמת גן שצירפה לשורותיה את שחר הירש המנוסה, שחתם אצל האורדונים לעונה וחצי, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

עינב חזנוולד, יו”ר האורדונים, אמר על החתמת החלוץ: “שחר הירש הוא החלמה נוספת בשרשרת החתמות שנועדו להחזיר את הפועל רמת גן מהפגרה הארוכה טובה יותר עצמתית יותר ומחויבת יותר. שחר מתאים לרמת גן הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה החברתית”.

“תודה גדולה לבעלים יהודה דולינר על תרומתו המכרעת להחתמה זו בפרט ולחיזוק הקבוצה בחלון בכלל. דולינר הוכיח שוב שבתוך בעלי הקבוצות המתערבים, המתחמנים, המערבבים המפטרים והחותרים הוא מהווה אי של שפיות - נמצא כאן ללא כל אינטרס ורק מאהבה והוא הבעלים הטוב בכדורגל הישראלי”.

כמו כן, הפועל נוף הגליל ממשיכה להתחזק בניסיונותיה להעפיל לליגת העל בתום העונה. הקבוצה של ירון הוכנבוים צירפה את מוטי מלכה מבני סכנין, אשר יצטרף בחלק הקדמי לדובב גבאי שחתם עוד קודם לכן.

מוטי מלכה (עמרי שטיין)מוטי מלכה (עמרי שטיין)

הלאומית אמנם עוד לא חזרה, אך הקבוצה מנוף הגליל לא נחה על זרי הדפנה בכל הקשור לחיזוק הקבוצה לקראת המאני טיים של המאבקים, ומקווים כי הרכישות בחלק הקדמי יסייעו להם לא לבעוט בדלי הפעם.

אחרי 19 משחקים בלאומית נוף הגליל ניצבת במקום הראשון בטבלה במרחק של שלוש נקודות מהפועל ירושלים ואיכסל שבמקומות 2-3 בהתאמה.

פצצה הולנדית: הכדור התלבש יותר מדי טוב

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל