תומר קשטן חתם באחי נצרת. המאמן שפוטר מכפר קאסם אחרי שעשה עונה ראשונה יוצאת מן הכלל עם הקבוצה והוביל אותה לפלייאוף עליון, אך סיים את תפקידו אחרי שלא הצליח להרים את הקבוצה שניצחה פעם אחת בלבד תחתיו העונה ונראתה כמועמדת מובילה לירידה. קשטן מביא איתו הרבה ניסיון בליגה הלאומית אחרי שעבר גם בהפועל רעננה, מכבי הרצליה והפועל פ”ת. כזכור, למאמן יש גם עבר בליגת העל כשאימן את עירוני ק”ש בשתי קדנציות שונות. מנהל אחי נצרת, מאהר חאמד, אמר ל-ONE: “אני חושב שהוא מאמן טוב התוצאות ידברו”.

שחקני מכבי אחי נצרת (עמרי שטיין)שחקני מכבי אחי נצרת (עמרי שטיין)

תומר קשטן אמר לאחר החתימה: “אני שמח לחתום באחי נצרת. זה מועדון עם מסורת עשירה, קבוצה שסומנה בתחילת השנה כקבוצה שרוצה להיאבק על עליית ליגה ונמצאת כרגע במקומות אחרים לגמרי. המטרה הראשונה שלי היא לנסות לחזור לרצף של תוצאות חיוביות ולנסות להתקדם כמה שיותר בטבלה, ובהמשך, אחרי שאכיר את הקבוצה קצת יותר מקרוב אפשר יהיה לדבר על המטרות לעונה”.

תומר קשטן (חגי מיכאלי)תומר קשטן (חגי מיכאלי)

קשטן המשיך: “אני מכיר את הליגה ואת הקבוצה, שאני מגיע לקבוצה חדשה אני אוהב לתת הזדמנות שווה לכל מי שנמצא בסגל, לראות, להכיר ולתת להם את האפשרות לקבל את הבמה ואת ההזדמנות ההוגנות. אחרי שאכיר ואראה אשב עם ההנהלה ונחשוב איזה שינויים צריך לעשות. לאחי נצרת יש סגל טוב עם שחקנים צעירים ו-ותקים מוכשרים וללא ספק הקבוצה צריכה להשיג תוצאות יותר טובות ממה שהשיגה עד עכשיו. כפר קאסם? אני לא מתייחס לתקופה הזאת. מאוד נהנתי שם, אך מעבר לכך איני רוצה להתייחס אליהם”.

מיטב השערים של גילי ורמוט
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה