רגע לפני סיום העונה הסדירה והחלוקה לפלייאוף, במנהלת הליגות לכדורגל פרסמו היום (שלישי) את מועדי המשחקים למחזורים 29 ו-30 בליגה הלאומית, כשלאחריהם ייקבעו הקבוצות בפלייאוף העליון והתחתון וסדר המשחקים בהתאם.

מחזור 29: ביום שישי, 11.3, יתקיימו חמישה משחקים במקביל (15:00): הפועל רעננה – מ.ס כפר קאסם, הפועל ראשון לציון – הפועל פתח תקווה, מכבי בני ריינה – הפועל עכו, הפועל כפר סבא – אחי נצרת והפועל עפולה מול סקציה נס ציונה. ביום שני, 14.3, יתקיימו יתר המשחקים בשעה אחידה (19:00): בני יהודה מול רמת השרון, בית”ר ת”א/בת ים מול הפועל רמת גן וא.ס אשדוד נגד אום אל פאחם.

מחזור 30: המשחק המוקדם יהיה ביום חמישי, 17.3, בו כפר קאסם תארח את בית”ר ת”א/בת ים ב-19:00. כל יתר משחקי המחזור ה-30 יתקיימו בשעה 15:00 ביום שישי למחרת, ולאחר מכן נדע מי יהיו בפלייאוף העליון ומי בתחתון.

המנהלת מסרה: “יובהר כי במקרה בו לא ניתן יהיה לקיים את כל המשחקים במחזור/ים האחרונים של העונה באותה השעה (במקרה של צורך ספורטיבי), בשל האצטדיונים אשר יארחו את המשחקים, תתכן החלפה של סדר המחזורים בהתאם לתקנון האליפות. החלפה זאת תתבצע טרם פרסום סדר המשחקים. בהתאם לכך, הנכם מתבקשים להמתין לפרסום המשחקים וסדר המחזורים הרשמי שיופץ על ידי מנהלת הליגות לאחר בחינת הנושא (במהלך יום ראשון 20.03.2022)”.

השער של נשר - נערים ב על
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה