בשורה לא טובה לפני גמר הגביע. מגן מכבי פתח תקווה, תומר לוי, סובל מקרע בשריר הירך ולא ייקח חלק בקרב על התואר מול הפועל באר שבע ביום שני. מוחמד סרסור, שתפקידו הטבעי הוא קשר, עתיד להחליפו בחוליית ההגנה של המלאבסים כמגן ימני.

הקבוצה של גיא לוזון מתכוננת לעוד משחק שיא מבחינתה בעונה הנוכחית כשתפגוש את החבורה מבירת הנגב. אחרי מספר אימונים בקצב רגיל נראה כי היום (שישי) העלה המאמן הילוך עם חניכיו וערך משחק 11 על 11 בו ניתן היה לראות אולי ניצוץ של ההרכב עמו מתכנן גיא לוזון לעלות אל הדשא בבלומפילד.

גיא לוזון (רדאד ג'בארה)גיא לוזון (רדאד ג'בארה)

כמו כן, באמצע המגרש היו אלה ארד בר, גיא חדידה ואיתן אזולאי הצעיר שקיבלו את גופיית ההרכב, ואילו אור אינברום, ליאל עבדה ודור חוגי, שחוגג היום את יום הולדתו ה-25, צפויים לאייש את החלק הקדמי שיתמודד עם הגנת באר שבע בניסיון לקחת את הגביע. על אף התרגול באימון הבוקר, בקבוצה יודעים כי לוזון יכול עוד לשנות דברים עד ליום שני וההרכב הסופי יתגבש קרוב יותר למועד.

בתוך כך, ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, מסר דרך הרשתות החברתיות של המועדון את איחוליו לקראת המשחק: ״שחקני מכבי פתח תקווה היקרים, ההנהלה, האוהדים, אנחנו מאחלים לכם המון בהצלחה בגמר הגביע. מקווים מאוד שתביאו את הגביע לפתח תקווה. אנחנו גאים בכם גם על ההישגים עד עכשיו, תומכים בכם, מסייעים לכם ומקווים ומצפים לחגוג יחד אתכם עם הבאת הגביע והגאווה לעיר פתח תקווה. בהצלחה רבה מכל הלב״.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל