עונה שלמה של מפעל הכדורגל היוקרתי ביבשת, ליגת האלופות, תגיע בשבת לרגע השיא כאשר מנצ'סטר סיטי בהופעת הבכורה שלה במעמד הבכיר, תפגוש את צ'לסי לגמר אנגלי. זוהי הפעם השנייה בשלוש השנים האחרונות שבשלב הגמר נפגשות שתי קבוצות אנגליות.

מומחי ה-Winner מעריכים כי הסיטזנס הם אלו שצפויים לצאת עם הניצחון מהמשחק וגביע האלופות יצטרף לצלחת האליפות בה זכה המועדון רק לפני מספר שבועות. המומחים מעריכים את ניצחונה של סיטי ביחס של 1.7, ואילו ניצחונה של צ'לסי מוערך ביחס של פי 3.7. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.15.

האקים זייש נגד מנצ'סטר סיטי (רויטרס)האקים זייש נגד מנצ'סטר סיטי (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של סיטי מוביל סרחיו אגוארו עם יחס של פי 5, אחריו ריאד מחרז וקווין דה בראונה עם יחס של פי 6 כל אחד, ואת המקום השלישי המשותף חולקים אילקאי גונדואן ופיל פודן עם יחס של פי 6.5 כל אחד. אם תשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שרובן דיאס מסיטי יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:2 לצ'לסי, תזכו להכפיל את סכום זה ל-2,950 ש"ח עם יחס זכייה של פי 295. 

מן העבר השני, מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק הוא טימו ורנר עם יחס של פי 7, אחריו כריסטיאן פוליסיק וחכים זייש עם יחס של פי 8 כל אחד ובמקום השלישי ניצב מייסון מאונט עם יחס של פי 10. אם תשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שאנטוניו רודיגר מצ'לסי יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 2:3 לטובת סיטי, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 8,650 ש"ח עם יחס זכייה של פי 865. 

ואן לוון: "לא חשים לחץ"