טלטלה ראשונה בליגה א' דרום. אחרי חמישה מחזורים, מאמן ראשון בליגה מפוטר. רביד גזל, שקיבל את המושכות העונה בשמשון כפר קאסם, פוטר לאחר דין ודברים עם הנהלת המועדון. בהנהלה ראו במשחקי הבית ערך עליון ושלושת תוצאות התיקו לא סיפקו את המערכת.

איהאב סרסור, הבעלים של המועדון, התייחס לפיטורים של גזל: "ביום שישי האחרון ההנהלה בראשותי ישבה עם רביד. להבין מה קורה לנו במשחקי הבית. למה לא ניצחנו בעצם. 3 קבוצות תחתית בבית ולא מצליחים להשיג את מה שאנחנו רוצים. בשיחה איתו הוא התחיל לענות בצורה לא מכובדת לאחד מחברי ההנהלה. התפתח שיח שלא מקובל עלינו. הוא אמר שהוא קובע הכול, הוא המאמן וזה מה שיש. לא יכולנו לקבל את זה, זה היה רגע שפל מבחינתו".

רביד גזל (אורן בן חקון)רביד גזל (אורן בן חקון)

כזכור, בתחילת העונה, שמשון כפר קאסם התחזקה בלא מעט שחקנים על מנת להתברג חזק בצמרת. יחד עם זאת, צורף גם רביד גזל לעמדת המאמן, החתמה שכולם דיברו עליה, אך נראה שההר הוליד עכבר: "לא ייתכן שמאמן שנותנים לו את המפתחות בפעם הראשונה בקריירה יתנהג ככה. איפה נשמע דבר כזה? לענות בצורה חצופה להנהלה? זה לא מכובד אצלנו. הוא בסך הכל מאמן. הוא לא מנהל המועדון. אנחנו מאוד מאוכזבים מהגישה שלו. בנאדם כזה, עם גישה כזאת לחברי הנהלה לא יכול לקבל מפתחות לאימון אפילו בליגה ג'", הוסיף הבעלים.

אחרי פיטוריו של גזל, מי שיעמוד על הקווים החל מהמשחק הקרוב, הוא שוער העבר הקרואטי-ישראלי יהודי, קאלה דרשלר, ששיחק בבית"ר ירושלים, מכבי תל אביב, הפועל חיפה והפועל באר שבע. גזל מסר בתגובה: "שיהיה להם בהצלחה. אין לי מה להוסיף מעבר לכך".

בנוסף לפיטורי המאמן, בקבוצה הודיעו על רכש בדמותו של יוסי אסייג, שהגיע מהפועל פתח תקווה. “קבלן העליות” שעלה חמש פעמים מליגה א’ ללאומית הצטרף רשמית וינסה לסייע לשמשון כפר קאסם להשיג את מטרותיה.

יעקב בדיר, יוסי אסייג ואיהאב סרסור (שמשון כפר קאסם)יעקב בדיר, יוסי אסייג ואיהאב סרסור (שמשון כפר קאסם)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל