הפועל בני לוד נלחמת על חייה בליגה א' דרום. זה לא סוד. עונה לא קלה עוברת על קבוצתו של אופיר רגב, האיש החזק במועדון, שטוען מבחינתו כי הכל בסדר ואין לו אלא לחכות לפעימות המובטחות מעיריית לוד, על מנת שיוכל לשלם לשחקנים את מה שמגיע להם.

"בעונה שעברה גם היה סיפור דומה. בסוף העונה כולם קיבלו את מה שמגיע להם ולא נשאר כאן שחקן אחד שלא קיבל את שכרו. הדיבורים הללו לא חדשים לי”, אמר רגב ל-ONE. “שידברו, שלא יגיעו. יש לי 24 שחקנים בסגל ו-11 שחקנים יעלו כמו גברים מול מכבי הרצליה. אני אומר זאת בלי להתבייש כי לא נפסיד נקודות מול הרצליה ולא נתבזה. נשחק בכבוד ונוכיח לכולם שאנחנו שווים".

השחקנים שנמצאים תחת חוזה טרם קיבלו את השכר שהובטח להם שיגיע עד אתמול (שלישי), והחליטו פה אחד כי לא יעלו לאימונים ולא יגיעו להתמודדות הקריטית מול מכבי הרצליה, שיכולה להכריע על המשך הלך הרוח במועדון. "מתחילת העונה לא משלמים לנו שכר, למרות שחתמנו על חוזה. הבטיחו לנו השלמות, ראינו שכלום לא זז והחלטנו שאי אפשר להמשיך ככה. רגב רוצה לעלות עם השחקנים המתנדבים שלו? בהצלחה. חבל שזה היחס שאנחנו מקבלים. מרגיש לנו שאין בעיה עם זה שנלך הביתה וכי בשישי הקרוב הוא זה שיקבע את ההרכב, עם השחקנים שיגיעו הערב לאימון בלוד", מספר אחד השחקנים שנפגע מהשתלשלות הדברים בקבוצה.

אופיר רגב (באדיבות יונתן גינזבורג)אופיר רגב (באדיבות יונתן גינזבורג)

רגב הוסיף ואמר: "יש לנו בעיה עם העירייה. הכספים מתעכבים, בגלל שאנחנו מקבלים פעימות מהעירייה וזה לוקח זמן. אנחנו נשלם עד השקל האחרון את מה שמגיע לאנשים כאן ולשחקנים. בשורה התחתונה, אנחנו לא מתרגשים מכלום. יש לנו סגל טוב, עם שחקנים טובים. מי שלא יבוא ולא רוצה לבוא, להתראות”.

“אנחנו, ההנהלה, לא כועסים. אנחנו נלחמים עד הסוף ונישאר בליגה. זו לו קלישאה. אני חוזר ואומר, כמו תמיד. הפועל בני לוד זו במה בליגה א'. רוצה? תבוא לשחק. לא רוצה, תישאר בבית או שתלך למקום אחר. זו המקפצה לשחקנים לליגה הלאומית".

תקציר בין הפועל מחנה יהודה להפועל מרמורק
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה