הפועל בני לוד פתחה את העונה הנוכחית בחשש גדול. קבוצה צעירה, עם סגל שחקנים שממוצע הגילים שלהם עומד על 21 בלבד ועם גדי כרמלי על הקווים, מאמן שזכור מימיו בילדים של הפועל ירושלים. אחרי שהוחלפה ההנהלה, אריק רגב לקח המושכות אליו. אי אפשר שלא להיזכר באבו סובחי, שכבודו במקומו מונח. לכתו בשנת 2018 שינתה מועדון עם היסטוריה של שנים בכדורגל הישראלי.

למרות שמדובר בקבוצה צעירה ותוססת, עם פתיחת העונה, הפועל בני לוד מסתכלת לכולן בלבן של העיניים. עד כה רשמה הפסד אחד (מול יבנה בשבוע שעבר, אחרי 2:1), ונדמה כי יש לה חלק התקפי אימתני. "אנחנו קבוצה שתחפש העונה את הפלייאוף העליון. לא נוותר לאף אחת מהקבוצות בליגה ובטח שלא לעצמנו".

נוי חדד - הפועל בני לוד (באדיבות יונתן גינזבורג)נוי חדד - הפועל בני לוד (באדיבות יונתן גינזבורג)

מחר (חמישי) הפועל בני לוד תארח את מכבי הרצליה ועופר טלקר במשחק שיפתח את המחזור ה-7 בליגה א' דרום. המשחק יתקיים בלוד, בשעה 17:00. כרמלי התייחס לחשיבות המשחק כשאמר שהרצליה לא קבוצת תחתית ויש להתייחס אליה בכבוד הראוי לה. "פתיחת העונה של מכבי הרצליה הייתה פחות טובה ממה שציפו במועדון. הם קיבלו הגרלה קשה ושיחקו עד כה מול קבוצות שידברו חזק בצמרת בליגה הזו. אנחנו לא מקלים ראש בהרצליה ויודעים שיש לנו משחק קשה. אנחנו עובדים מאוד קשה באימונים על החלק האחורי. אי אפשר לספוג שערים בדקות האחרונות של המשחק ולהפסיד את הנקודות. אנחנו מסוגלים ליותר מזה".

גדי כרמלי - מאמן הפועל בני לוד (באדיבות יונתן גינזבורג)גדי כרמלי - מאמן הפועל בני לוד (באדיבות יונתן גינזבורג)

התוצאות האחרונות?
"אני קצת מאוכזב, אבל הליגה עוד ארוכה ואנחנו נעשה כל שאנחנו יכולים על מנת לחזור למסלול הניצחונות. אני יכול להגיד שהתוצאות האחרונות ממש לא משקפות את הרמה של הקבוצה שבנינו מתחילת העונה הזו. לצערי, אנחנו מאבדים את הראש בדקות הסיום ולצערי כך גם את הנקודות שמגיעות לנו. ראינו את זה בשלושת המשחקים האחרונים, כולל במפגש האחרון נגד מכבי יבנה. הם שיחקו בעשרה שחקנים, היינו על השער שלם בדקות הסיום ושום דבר לא נכנס. בשורה התחתונה זה עניין של ניסיון. יש לנו בחורים צעירים שכל שהם רוצים זה לנצח. באופן טבעי, זה לא נשלט והחבר'ה הולכים קצת אחורה ואז מקבלים שערים שטותיים. אנחנו עובדים על זה ומדברים על זה. זה שכר הלימוד של קבוצה כזו צעירה. אני בטוח שנעבור את זה".

ומה לגבי מחר? מכבי הרצליה לא פראיירים.
"המפגש מול הרצליה יהיה לא קל. משחק מול קבוצה טובה שהיה לה הגרלה קשה כשהיא התחילה מול כל הקבוצות שיחפשו העונה עלייה, אבל אנחנו לא נוותר בכזו קלות ונעשה את המקסימום לחזור לתלם ולתוצאות שאנחנו נהנים לראות".

עופר טלקר - מאמן מכבי הרצליה (באדיבות יונתן גינזבורג)עופר טלקר - מאמן מכבי הרצליה (באדיבות יונתן גינזבורג)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל