המחזור ה-6 בליגה א' צפון ייפתח מחר (שישי) כאשר המשחק המרכזי יפגיש בין המקום ראשון למקום השני – עירוני טבריה נגד מ.ס טירה. מ.ס צעירי טייבה תארח את הפועל כאוכב, שחייבת להתעורר לאור מצבה בטבלה. הפועל בני פוריידיס רוצה לשכוח את מאורעות השבוע שעבר מול עירוני נשר כשתארח את הפועל בני ערערה, הפועל איכסאל תארח את הפועל כפר כנא והפועל רובי שפירא חיפה תפגוש את הקבוצה השנייה של העיר, מ.ס צעירי כפר כנא של הישאם אזברגה.

עירוני טבריה – מועדון ספורט טירה (בית שאן, 13:30)

המשחק המרכזי של המחזור יפגיש את אמיר כהן וחיים לוי. טבריה מגיעה כקבוצה המושלמת בליגה א', בעוד טירה תנסה להפתיע בהרכב חסר. הצפוניים ספגו שער אחד בבית עד כה, בעוד האורחת מרשימה יותר במשחקי החוץ, בהם שמרה עד כה על רשת נקייה. האם הקבוצה מהמשולש תהיה הראשונה בליגה שעוצרת את הסוס הדוהר מעיר הכינרת?

שחקני עירוני טבריה (שחר גרוס)שחקני עירוני טבריה (שחר גרוס)

הפועל בני זלפה – הפועל הרצליה (התענ"כים, 13:30)

משחק תחתית בין שתי קבוצות שהשיגו עד כה ניצחון אחד בלבד. הרצליה תגיע אחרי שבשבוע שעבר הפסידה לטבריה, בעוד זלפה הוציאה נקודה יקרה מערערה. לקבוצה מהשרון יש התקפה פורייה, אבל החלק האחורי שלה עדיין טעון שיפור. שלמה ניסטל לא רוצה להיגרר להפסד שלישי העונה, כזה שיכול להוביל לצעדים מרחיקי לכת מצד ההנהלה.

מכבי צור שלום – הפועל באקה אל גרבייה (קריית ים, 12:00)

למרות תוצאת התיקו מהשבוע שעבר מול טייבה, בצור שלום מרוצים ממקומם בטבלה. מי שתצטרך לעבוד קשה במפגש היא באקה אל גרבייה, שממוקמת עמוק בתחתית עם 3 נקודות בלבד. שתי קבוצות שעדיין מחפשות חיזוק בחלק הקדמי. יחד, בחמשת המחזורים, כבשו חמישה שערים בלבד.

שחקני באקה אל גרבייה (באקה אל גרבייה) (מערכת ONE)שחקני באקה אל גרבייה (באקה אל גרבייה) (מערכת ONE)

הפועל בועיינה – הפועל מגדל העמק (בועיינה, 14:00)

חבורתו של נידאל שלאעטה ספגה את הפסדה הראשון מול טירה בשבוע שעבר. למרות זאת, עדיין מדובר באחת הקבוצות הטובות בליגה העונה. מולה תתמודד הקבוצה מעמק יזרעאל, שפתחה את הליגה עם שלושה הפסדים ובשבועיים האחרונים דווקא נראית שונה לחלוטין, אחרי שרשמנ שני ניצחונות רצופים. 

מכבי טמרה – עירוני נשר (טמרה, 14:00)

דווקא המארחת היא זו שמגיעה למשחק בעמדת נחיתות, לאחר שספגה שלושה שערים מרובי שפירא בשבוע שעבר. הקבוצה מהכרמל לעומת זאת, עדיין מחפשת את הנקודות הראשונות שלה בליגה, וכשעיניה לבית הדין המשמעתי, שעדיין לא קיבל החלטה חד משמעית לאחר הפסקת המשחק מול פוריידיס, בו הובילה 0:1 עד הדקה ה-80. 

עומר לוינזון מאמן נשר (באדיבות האני פחאמנה)עומר לוינזון מאמן נשר (באדיבות האני פחאמנה)

מ.ס. צעירי כפר כנא – הפועל רובי שפירא חיפה (כפר כנא, 14:00)

הישאם אזברגה מגיע להתמודדות מול החבורה מחיפה אחרי שני מחזורים בהם קבוצתו נחלה הפסד, ואם לא די בכך, המפגש מהשבוע שעבר נדחה בעקבות הקורונה שהתגלתה בין שחקני קבוצתו. מדובר במשחק לא פשוט מול קבוצה שהתעוררה בדיוק בזמן ותחפש להמשיך במומנטום ולהשיג נקודות נוספות, שיחלצו אותה מהתחתית הבוערת.

הפועל איכסאל – הפועל כפר כנא (איכסאל, 15:00)

בשני המחזורים האחרונים, היורדת ספגה שמונה שערים. חוסאם אבו סלאח חייב לעבות את החלק האחורי מול קבוצתו של פאיד חסון, שנראית נהדר בתקופה האחרונה. איכסאל יכולה למצוא את עצמה מתמודדת על הירידה אם לא תשנה גישה. 

הפועל בני פוריידיס – הפועל בני ערערה עארה (באקה אל גרביה, 15:00)

משחק צמרת מסקרן באצטדיון בבאקה. בשורות המארחת מעוניינים לשכוח ומהר את אירועי השבוע שעבר וינסו להשיג ניצחון רביעי העונה מול אחת הקבוצות המסקרנות בליגה – זו של נביל אבו הלאל, שעושה עבודה שקטה ונכונה בליגה.

עירוני נשר נגד הפועל בני פרדיס (באדיבות האני פחאמנה)עירוני נשר נגד הפועל בני פרדיס (באדיבות האני פחאמנה)

מ.ס. צעירי טייבה – הפועל כאוכב (טייבה, 15:30)

החבורה מהמשולש מגיעה למשחק אחרי שתי תוצאות תיקו מאופסות. למרות זאת, מדובר באחת משתי הקבוצות היחידות בליגה שעדיין לא הפסידו. ערב פתיחת המחזור, צירופו של סיאף אלהואשלה עדיין לא משפיע על החלק הקדמי של המועדון. האורחת סוחבת על גבה שני הפסדים רצופים, האם שעון החול דוחק בעודד קוטר?

עודד קוטר (עמרי שטיין)עודד קוטר (עמרי שטיין)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל