רגע לפני שקבוצות הליגה הלאומית מצטרפות למפעל, סיבוב ו’ של גביע המדינה התקיים הערב (שני) ולא סיפק הפתעות מיוחדות. במוקד המשחקים – מכבי קביליו יפו התקשתה מול מועדון כדורגל ירושלים, אך בסוף גברה 2:3 בהארכה והעפילה לסיבוב הבא. משה חוגג ומכתש גבעתיים הודחו אחרי הפסד 2:1 להפועל בקעת הירדן. שאר קבוצות ליגה א’ עמדו במשימה והעפילו לסיבוב ז’ של המפעל.

במשחק המרכזי של המחוז הצפוני, מכבי צור שלום ניצחה 1:2 את הפועל כאוכב אחרי הארכה, כשהאחרונה רושמת הפסד שני ברציפות. לצור שלום כבשו נתי חג'אני ובאסל שעבאן, מועמר קראקרה צימק לכוכאב. במשחק נוסף, עירוני טבריה אירחה את איחוד בני כפר קרע מליגה ב' והביסה אותה 1:5 משערים של אביאל גבאי (צמד), אופיר מזרחי (צמד) ושער של הקפטן – כפיר בן דוד. מוחמד עקל כבש את השער הראשון במשחק עבור כפר קרע. הפועל רובי שפירא סוף כל סוף יוצאת מהתקופה הרעה, אחרי ניצחון קטן 0:1 על מכבי עירוני יפיע, אניווגו ספריאן אופור כבש את שער הניצחון לזכות האדומים.

צעירי טירה (מדיה צעירי טירה)צעירי טירה (מדיה צעירי טירה)

במחוז הדרומי, בית"ר יבנה (ליגה ג') גררה הפועל מרמורק להארכה כאשר אחרי 1:1 בתום 90 דקות. בחצי שעה הנוספת הקבוצה מליגה א’ הפגינה עליונות והעפילה לשלב הבא עם 1:3 בסיום. שחר שפייר, נוריאל בוזגלו ואור וובו כבשו לזכות מרמורק. הפועל קלנסואה הובילה 0:1 מול מכבי שעריים משער של גיא דיין, אלא שקבוצתו של מוסא בן חיים התעשתה במהרה וניצחה בסופו של דבר 1:4. עידו שרון (צמד), מתן ארביב ואופק בלחסן כבשו לזכות הקבוצה מרחובות. במשחק נוסף, מכבי עירוני אשדוד ניצחה 2:4 בחוץ את חורה משערים של ליאל טרבלסי, עדן שרם, דניאל אגמי ובר סויסה. במשחק עצמו, נשלפו 3 כרטיסים אדומים לשחקני חורה ואם לא די בכך, גם כרטיס אדום אחד למאמן ואחד מחברי הנהלה בספסל. מכבי יבנה גברה 1:2 על ירוחם ועלתה לשלב הבא בזכות שערים של אדיר חליפה ואלירן שמש בדקות הסיום. אילת ניצחה את בני לוד 0:2 ועלתה אף היא.

תוצאות סיבוב ו' בגביע המדינה בכדורגל:

מכבי צור שלום – הפועל כאוכב 1:2 (אחרי הארכה)

הפועל רובי שפירא חיפה – מכבי עירוני יפיע 0:1

עירוני טבריה – איחוד בני כפר קרע 1:5

בני הרצליה – צעירי טירה 2:1

מכבי עירוני חורה – מכבי עירוני אשדוד 4:2

מועדון ספורט טירה – מכבי בסמת טבעון 1:3

הפועל מרמורק – בית"ר יבנה 1:3 (אחרי הארכה)

הפועל ירוחם – מכבי יבנה 2:1

מכבי שעריים – הפועל קלנסואה 1:4

בני אילת – הפועל בני לוד 0:2

מכבי קביליו יפו – מועדון כדורגל ירושלים 2:3 (אחרי הארכה)

טירת הכרמל – קריית ים 0:2

מכתש גבעתיים – הפועל בקעת הירדן 2:1

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל