אחרי שנפתחו משחקי ליגות א' ו-ב', הגיע תורן של קבוצות ליגה ג' להשתתף בחגיגה ולשחק כדורגל. אתמול (רביעי) התקיימו שלושה משחקים שהיו לסיפתח בליגה החמישית בישראל. הפועל גני תקווה, הקבוצה החדשה של ליאור שחר, הביסה 0:5 את בית"ר טוברוק. השתתפו בחגיגה: יוגב קלטקצי (צמד), ג'קי ג'אן, שגיא קרופמן ויגאל טויטו. דור מליחי היה אמון על שני בישולים.

במשחק נוסף באותו בית (ב') במחוז שרון, הביסה מכבי גבעת שמואל 1:6 את בני קלנסווה. התכבדו בחגיגת השערים: כפיר גוטמן (שלושער), רון השחר, הוד מועלם ואדיר אריכא.

בליגה ג' ת"א, בית א', ניצחה אור יהודה 2:4 את מכבי פרדס כץ, כאשר האחרונה מאז מרץ 2018 לא מצליחה לנצח, או להוציא נקודות, אם בכלל. לאור יהודה כבשו: משה יהל, ניסן צוריאל, דקל אורן ורועי אסייג. צימק לפרדס כץ: דוד (אליהו) מוסטול שהתכבד בצמד.

אליצור יפו תל אביב (קרדיט: באדיבות המועדון)אליצור יפו תל אביב (קרדיט: באדיבות המועדון)
ביתר עזרא (קרדיט: באדיבות המועדון)ביתר עזרא (קרדיט: באדיבות המועדון)

יתר המשחקים בליגות השונות:

ליגה ג' דרום, מחזור 1.

מ.ס. באר שבע – הפועל מטה יהודה

מ.כ. מיתר – עירוני חורה

עירוני בית שמש – מכבי אשקלון

בני ירוחם – הפועל רהט

מ.כ. שדרות – עוצמה באר שבע

הפועל בני כסייפה – מ.כ. באר שבע

ליגה ג' ת"א, בית א', מחזור 1.

הפועל חולון צפרירים – המכתש גבעתיים

מכבי השקמה רמת חן – בית"ר עזרא

בית"ר יפו – אליצור יהוד

ליגה ג' ת"א, בית ב', מחזור 1.

מכבי ספרטק ר"ג – אינטר עלייה ת"א

הכח גלי גיל ר"ג – שיכון ותיקים ר"ג

אליצור יפו ת"א – עוצמה חולון

בני יהוד – הפועל נוה גולן

ליגה ג' מרכז, בית א', מחזור 1.

מכבי רחובות – בית"ר גן יבנה

בית"ר יבנה – הפועל נחלת יהודה

אשדוד סיטי – בית"ר גדרה

מכבי עולמי – מכבי רמלה

ליגה ג' מרכז, בית ב', מחזור 1.

בני יצ'אלאל רחובות – מ.ס ראשל"צ

הפועל טירת שלום – הפועל אשדוד

הפועל רמלה – מ.ס. באר יעקב

הפועל אבו גוש מבשרת ציון – צעירי לוד

ליגה ג' שרון, בית א', מחזור 1.

מ.ס. נתניה – הפועל ג'לג'וליה

בני טירה – מכבי כפר יונה

הפועל אורנית – מכבי השרון נתניה

עירוני אריאל – בני רעננה

ליגה ג' שרון, בית ב', מחזור 1.

בית"ר מ.א. מטה בנימין – מכבי יהוד

בני הרצליה – מ.כ. כפר קאסם

ליגה ג' שומרון, מחזור 1.

הפועל קריית חיים – מ.ס. קריית ים

מ.כ. אור עקיבא – הפועל איחוד בני ג'ת

מכבי ברקאי – בית"ר קריית אתא

כרמל חיפה – בית"ר פרדס חנה

הפועל בני ג'סר א-זרקה – צעירי חיפה

מכבי קריית ים – מכבי ברטעה

ליגה ג' יזרעאל, מחזור 1.

מ.ס. כדורגל משהד – מכבי אחווה פרדיס

מכבי אום אל גאנם – מכבי דבורייה

בני אום אל פאחם – הפועל ריינה

הפועל יפיע – איחוד צעירי איכסל

הפועל צעירי נצרת – הפועל עין סהלה

בית,ר אום אל פאחם – אחווה ריינה

ליגה ג' גליל תחתון, מחזור 1.

מ.ס. כפר יאסיף – בני אעבלין

בני דיר אל אסד – מכבי כפר מנדא

בית"ר כפר כנא – מ.כ. שפרעם

מ.ס. שפרעם – אהלי טמרה

מכבי בסמת טבעון – מכבי עין מאהל

ליגה ג' גליל עליון, מחזור 1.

הפועל נהריה – סקציה מעלות תרשיחא

הפועל שלומי – הפועל בני בענה

בני דיר חנא – מ.כ. משגב

הפועל ג'ת ינוח הגלילית – אבירי הצפון כפר סמיע

הפועל תרשיחא – הפועל נחף 

הפועל איחוד כפר סמיע – מכבי בני אבו סנאן