לאחר שני מחזורי ליגה, צעירי כפר כנא היא הקבוצה היחידה שלא ספגה עדיין בליגה א’ צפון. טבריה נושקת מתחתיה עם חמישה שערי זכות ושער חובה אחד ואחריהן עוקבות בועיינה ובני ערערה עארה – כולן עם 6 נקודות. מגדל העמק רושמת את הפתיחה הגרועה שידעה מזה שנים, טמרה תתארח בצור שלום בניסיון להשיג שער ראשון העונה וכך גם בני זלפה המתארחת בחיפה. מתכוננים למחזור השלישי בליגה בשישי ובשבת.

צעירי כפר כנא – צעירי טייבה (כפר כנא, שישי, 15:00)

המשחק המרכזי בליגה א' צפון. הישאם זועבי עושה עבודה שקטה באחד המועדונים שהתחזקו הכי הרבה בקיץ האחרון. עם סגל שחקנים שכולל בין היתר את אופק מרום, ספריאן אופור אניווגו ועומר גנאים, יש לקבוצה היכולת להגיע רחוק העונה. מנגד, תעמוד מולה אחת הקבוצות המעניינות בליגה, שצירפה לשורותיה השבוע את סיאף אלהואשלה מכסייפה שבדרום. האקס פקטור שהיה חסר לנו, אומרים במועדון.

הישאם זועבי (עמית מצפה)הישאם זועבי (עמית מצפה)

עירוני נשר – עירוני טבריה (נשר, שישי, 12:15)

העולה החדשה עדיין לא מתאקלמת בליגה א' צפון, כשהיא רשמה שני הפסדים רצופים. על פניו לעומר לוינזון סגל צעיר שחלקו המשיך מעונה שעברה בליגה ב'. למרות המתקן הנהדר שיש בעיר, נדמה שהקבוצה תצטרך לעבוד קשה מאוד העונה בכדי לא למצוא את עצמה בחלק התחתון. טבריה, לעומת זאת, מגיעה לאחר שני ניצחונות. כשבסגל שלה שחקנים כמו אסי גומה וכפיר בן דוד, קשה מאוד להפסיד. בטח בעונה שכותרתה: "עירוני טבריה ללאומית".

אסי גומה (עמרי שטיין)אסי גומה (עמרי שטיין)

הפועל רובי שפירא חיפה – הפועל בני זלפה (קריית חיים, שישי, 15:00)

משחק תחתית בין שני מועדונים שעדיין לא השיגו נקודות ראשונות בליגה. רובי שפירא הייתה קרובה לעשות זאת בשבוע שעבר נגד עירוני טבריה, אבל כפיר בן דוד גדע החלום בדקה ה-90 למשחק. מנגד, בני זלפה עדיין ללא שערי זכות. על הנייר, לרובי שפירא חיפה יש סגל טוב וחזק. לאחרונה צירפה את יובל אבידור לשורותיה. יהיה מעניין לדעת כיצד המשחק הזה יתפתח. ייתכן ובסיומו נראה רעידת אדמה בעמת המאמן.

יובל אבידור (אחמד מוררה)יובל אבידור (אחמד מוררה)

מועדון ספורט טירה – הפועל כאוכב (טירה, שישי, 15:00)

שתי קבוצות שהתמודדו בעונה שעברה בפלייאוף העליון על העלייה לליגה הלאומית, נפגשות כבר במסגרת המחזור השלישי למפגש פיקנטי בין עודד קוטר לחיים סירוטקין. לכל אחת סגל מגוון, עמוק ומסקרן שיכול להביא את שתי הקבוצות רחוק עד כדי עלייה ללאומית. וויאם עמאשה, במידלה ימפולסקי, קאסם בראא ואברהם צ'קול – אלו רק חלק קטן מסגל טירה. בכאוכב אפשר למצוא, בין היתר, את עבד מורג'אן, אחמד קסום ומועמר קראקרה.

אחמד קסום (חגי מיכאלי)אחמד קסום (חגי מיכאלי)

הפועל הרצליה – הפועל איכסל (הרצליה, שישי, 15:00)

הקבוצה שכבשה הכי הרבה עד כה (6) מול העולה החדשה. אחרי שבשבוע שעבר שתי הקבוצות מעדו, תנסה כל אחת בדרכה להשכיח את ההפסד ולצעוד בדרך המלך. חוסאם אבו סלאח ינסה העונה לקחת את איכסל בצניעות למקומה הראוי לה ואולי – מי יודע – חזרה לליגה הלאומית אחרי עונה אחת בלבד.

הפועל בני ערערה עארה – הפועל בועיינה (התענ"כים, שבת, 15:30)

המשחק שיתקיים בשבת וישלים את המחזור השלישי בליגה. קרב ביו שתי קבוצות שלהן 6 נקודות ונמצאות חזק בצמרת. לבועיינה סגל שיכול להתמודד חזק בצמרת. לשם ההצלחה, הביאו את נידאל שלאעטה שאימן לא מעט שנים בנערים של בני סכנין. עד כה הוא עושה עבודה יוצאת דופן. מנגד, בני ערערה עארה, שמתבססת על שחקנים צעירים, החלה בעונה חלומית מצידה. נביל אבו הלאל, מאמן הקבוצה, הנמיך ציפיות כשאמר שחשוב להתברג באמצע הטבלה ולעשות הכל על מנת לא לרדת ליגה. עד כה, ערערה היא אחת הקבוצות המרשימות בליגה.

יתר המשחקים:

מכבי צור שלום – מכבי טמרה (קרית ים, שישי, 11:00)
הפועל מגדל העמק – הפועל כפר כנא (מגדל העמק, שישי, 14:00)
הפועל באקה אל גרבייה – הפועל בני פרדיס (באקה אל גרבייה, שישי, 15:30)