מכבי הרצליה, קבוצה עם עבר עשיר בליגת העל והליגה הלאומית, תפתח עונה רביעית בליגה א' דרום. בהדרכתו של המאמן עופר טלקר, שחוזר לקדנציה רביעית במועדון, תנסה הקבוצה להשיג כרטיס לפלייאוף העליון בתקווה לחזור בקרוב לימים יפים יותר.

ביום שני הקרוב, בשעה 17:30 באצטדיון הרצליה, תפתח הקבוצה את משחקה הרשמי הראשון, תחת הדרכתו של טלקר שמתרגש. "למרות שזו לא פעם ראשונה שאני דורך כאן בהרצליה ובעצם גם התחלתי לאמן פה, כיף לפתוח עונה חדשה עם מועדון כזה. המטרה היא לפתוח את העונה הזו ברגל ימין”.

עופר טלקר (איציק בלניצקי)עופר טלקר (איציק בלניצקי)

הרצליה, כאמור, תפתח את סיבוב א' במסגרת גביע המדינה בכדורגל בביתה מול העולה החדשה והדרומית מכולן בליגה א' דרום – בני אילת. טלקר סמוך ובטוח שקבוצתו יכולה להמשיך רחוק במפעל. "אנחנו מגיעים למשחק ראשון מול קבוצה שהתחזקה לא מעט, אבל אני מאמין בשחקנים שלי ובדרך שלי. ככל שהעונה תתקדם, כך נבין מה היכולות שלנו, מה המסוגלות שלנו ולאן אנחנו רוצים להגיע. הכל אפשרי העונה".

מכבי הרצליה של העונה? מאיזה שחקנים תהיה מורכבת?
"אנחנו רואים שבשנים האחרונות ליגה א' הפכה להיות בית לשחקנים צעירים ומוכשרים שרוצים להתפתח וזו אחלה של מקפצה בעבורם. גם אנחנו, במכבי הרצליה, השכלנו לקבל את הגישה הזו. לצד החבר'ה הצעירים, כן חשוב היה לשמור על שלד חזק. כמו ברק לביא, הקפטן שלנו, רז יצחק שממשיך איתנו, אור חסידים שהגיע מהפועל פתח תקווה, ניב בן יוסף ממכבי עירוני אשדוד וסתיו נסיקובסקי שהצטרף מהפועל מרמורק. אנחנו כן עובדים על לצרף עוד 2-3 שחקנים על מנת לעבות את הסגל ולחזק אותו בעמדות מסוימות".

עופר טלקר (רדאד ג'בארה)עופר טלקר (רדאד ג'בארה)

מלבד היותו המאמן הראשי של מכבי הרצליה, טלקר נשאר בשדרות, שם אימן בשלושת השנים האחרונות. "שדרות זה מקום מאוד יקר מבחינתי. הייתי שם שלוש שנים ואני ממשיך לתת ייעוץ וניהול מקצועי במחלקות הצעירות. זה מקום מדהים וכבוד גדול בשבילי שאני מוביל שם דרך כבר שלוש שנים ואמשיך את הדרך הזו גם העונה".

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל