ליגה ג' – מיטב המאמנים, השחקנים והרשתות הקרועות – חוזרת ובגדול. אמנם במתכונת מצומצמת, כאשר רק ארבעה מחוזות (שרון, תל אביב, מרכז ודרום) ישחקו את המחזור השמיני בליגה כבר בסוף השבוע הנוכחי. יתר המחוזות (גליל עליון, גליל תחתון, יזרעאל ושומרון) יחזרו בשבוע הבא.

בין המשחקים הבולטים, ניתן למצוא את המפגשים של המכתש גבעתיים נגד הפועל צפרירים חולון, לאחר שבמחזור הראשון, חולוניה ניצחה 0:2 את הקבוצה האדומה של אמיר באר. משחק נוסף מרתק בבית ב', הפועל נווה גולן תארח את בני יהוד, משחק בין המקום הראשון לשני בטבלה.

הפועל צפרירים חולון (יונתן גינזבורג)הפועל צפרירים חולון (יונתן גינזבורג)

במחוז מרכז בבית א', בית"ר גן יבנה לאחר פתיחת העונה המאכזבת תארח את מכבי רחובות שעדיין רוצים להיכנס לפליאוף העליון. מכבי רמלה ואיציק שלום, מכוונים לניצחון, מול מי שהוציאה מולה במחזור הראשון 3:3 מרתק.

בבית ב', באר יעקב תנסה לגבור על הפועל רמלה החדשה של אייל אמר וסמי אבידן, ובכך להתקרב לפלייאוף העליון כבר בעונתה הראשונה בכדורגל הישראלי. מוליכת הטבלה, בני יצ'אלאל רחובות, תצא לראשון לציון למשחק שנראה פשוט על הנייר.

במחוז שרון, בית א', בני רעננה תארח את מועדון כדורגל עירוני אריאל, במטרה להפתיע אותה ולהישאר במקום המוביל לפלייאוף העליון. בבית ב', יש שלוש קבוצות מסקרנות שנאבקות על הכרטיס לפלייאוף העליון: מטה בנימין שתצא ליהוד, הרצליה שתתארח בכפר קאסם וגבעת שמואל שתארח את קלנסווה.

הפועל קלנסואה (באדיבות המדיה של המועדון)הפועל קלנסואה (באדיבות המדיה של המועדון)

במחוז הדרומי, מועדון כדורגל שדרות ובית"ר אשדוד הן ללא ספק קבוצות הסיבוב הראשון. שתיהן מובילות את הטבלה, ואם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון, נזכה לראות לפחות אחת מהן בליגה ב'. שדרות תארח את עירוני בית שמש ואופיר עזו, כשבית"ר אשדוד תצא לדימונה, שם תפגוש את עוצמה ב"ש. במועדון כדורגל מיתר ומכבי אשקלון יחפשו נקודות ראשונות העונה.

אתמול (רביעי) התקיימו שני משחקים מוקדמים, האחד במחוז תל אביב (בית ב'), כאשר שיכון ותיקים רמת גן גברה על הכח גלי גיל רמת גן בתוצאה 2:3, והשני במחוז מרכז (בית א'), כאשר בית"ר יבנה עלתה באופן זמני למקום הראשון, אחרי ניצחון 1:2 מול הפועל נחלת יהודה.

בית"ר יבנה שמחים (מאיה לוי)בית"ר יבנה שמחים (מאיה לוי)