רוב משחקי סיבוב ב' במסגרת גביע המדינה לכדורגל יצאו היום (שלישי) לדרך. אם לדייק, 35 במספר. הרכש החדש של המכתש גבעתיים, משה חוגג, השכיל להשחיל מסירה מדויקת בבישול ראשון העונה במדי הקבוצה, שניצחה די בקלות את הפועל נווה גולן, בתוצאה 1:6. חוגג נכנס כמחליף בדקה ה-80 למשחק, כשהחליף את מור חוזז (אח של מתן). בית"ר גן יבנה, קבוצתו של ברוך דגו, הושפלה בביתה בתוצאה 6:1. ליאור עדיקא, הרכש החדש של מ.כ. ירושלים, החל לפרוע שטרות, כשכבש צמד בניצחון 1:2 על מכבי ערד.

ליאור עדיקא (צילום אייל עמר)ליאור עדיקא (צילום אייל עמר)

במשחקים נוספים, אחווה ריינה, הקבוצה החדשה של מוחמד בסול וסמיר עיסא כמנהל מקצועי, עושה חיים קשים לכולם והיום ניצחה 0:4 את הפועל יפיע. מומו אלבז כבש צמד, רמי חנפה ומוחמד טאהא התכבדו בשער אחד כ"א. הפועל בני אשדוד הביסה את הקבוצה החדשה של מוטי לוי, מכבי רחובות, בתוצאה 0:3. אחווה כפר מנדא הפתיעה את איחוד בני שפרעם וניצחה אותה 0:1 משער של מחמוד יוסף. במשחק מטורף, בית"ר מ.א. מטה בנימין הפסידה 5:4 לבני הרצליה. הפועל בני בענה הביסה את משגב בתוצאה 2:8, עם שלושער לפאדי בדארני. אחמד דרויש כבש צמד, יאמין כנעאן, אחמד מיעארי והמחליף מוחמד חסארמה כבשו שער אחד כ"א. צימקו למשגב: אמל מריסאת ומוחמד זבידאת.

רחובות נגד בני אשדוד (באדיבות יונתן גינזבורג)רחובות נגד בני אשדוד (באדיבות יונתן גינזבורג)

תוצאות היום, במסגרת סיבוב ב' בגביע המדינה בכדורגל:

אחוה ריינה – הפועל יפיע 0:4.

מועדון כדורגל ערד – מועדון כדורגל ירושלים 2:1.

בית"ר מ.א. מטה בנימין – בני הרצליה 5:4.

מכבי רחובות – הפועל בני אשדוד 3:0.

מועדון כדורגל אור עקיבא – מכבי קריית ים 1:2.

מ.כ. אחווה כפר מנדא – איחוד בני שפרעם 0:1.

הפועל דיר חנא – מכבי עירוני יפיע 3:0.

אחווה כפר מנדא (באדיבות הקבוצה)אחווה כפר מנדא (באדיבות הקבוצה)

הפועל בני בענה – מ.כ סלמה משגב 2:8.

מכבי אחווה פרדיס – הפועל עין סהלה 3:2 (בתם הארכה).

מועדון כדורגל מיתר – בני ירוחם 3:1.

המכתש גבעתיים – הפועל נווה גולן 1:6.

מ.כ. צעירי טירה – הפועל רמת ישראל 0:3.

מ.ס. כפר כמא – הפועל טירת כרמל 0:2.

אהלי טמרה – מכבי עין מאהל 0:3.

הפועל טירת שלום – בית"ר יבנה 4:0.

מ.ס. בני יפו – הפועל קלנסואה 4:2 בפנדלים (2:2 אחרי הארכה).

איחוד בני כפר קרע – מ.כ. סנדלה גלבוע 2:3 (בתם הארכה).

מכבי רמלה – הפועל מבשרת ציון 0:4.

מכבי קריית מלאכי – מ.ס. שיכון המזרח 2:0.

מ.ס. פרדס חנה כרכור – איחוד בני באקה 2:1.

בית"ר כפר כנא – מ.ס. שפרעם 1:5.

בית"ר גן יבנה – סיטי אשדוד 6:1.

גן יבנה נגד סיטי אשדוד (יונתן גינזבורג)גן יבנה נגד סיטי אשדוד (יונתן גינזבורג)

הפועל אורנית – מכבי גבעת שמואל 6:5 בפנדלים (2:2 בתם הארכה).

מכבי אחי איכסאל – מ.ס. טירת כרמל 2:0.

עירוני אריאל – מ.ס. נתניה 1:2 בתם הארכה.

אליצור יפו ת"א – שיכון ותיקים ר"ג 1:5.

הפועל כפר קאסם – הפועל הוד השרון 0:2

הפועל עירוני צפת – הפועל עירוני כרמיאל 2:1

מכבי אור יהודה – מכבי השקמה רמת חן 4:0

בית״ר אשדוד – הפועל בני כסייפה 1:7

מועדון ספורט כרמל חיפה – מכבי ברקאי 2:6

מכבי ספרטק רמת גן – בני יהוד 3:0

הפועל מטה יהודה – עוצמה באר שבע 4:1