מכבי קביליו יפו החמיצה (תרתי משמע) הזדמנות פז לעלות למקום הראשון על חשבון ירמיהו חולון. אתמול (שני), נערך המשחק הראשון במסגרת המחזור ה-12 בליגה א' דרום, כאשר יפו לא השכילה לנצח את מכבי עירוני אשדוד בדרך ל-0:0. המהלך המסוכן במשחק היה עם קבלת כדור עונשין מ-11 מטרים לזכות יפו. ערן לוי ניגש לבעוט את הכדור, אלא שלמרות בעיטה חזקה שלו לפינה הימנית של איציק שולמייסטר, הוא נעצר על ידי השוער הנהדר, שהציג יכולת יוצאת דופן.

אין ספק שאבי אבינו, מאמנה של אשדוד, הגיע מוכן למפגש הזה, בטח אחרי שיפו הביסה, במלוא מובן המילה, את ירמיהו חולון. מטרתו הייתה די ברורה: לנטרל את החלק הקדמי של יפו ובייחוד את ערן לוי. אפשר לומר כי הדבר פגע באשדוד בחלק ניכר מדקות המשחק. יפו שיחקה גבוה אבל הייתה צריכה למצוא פתרונות בהתקפות המעבר של אשדוד מימין ומשמאל. הקו האחורי של יפו עמד איתן מול ההתקפות של אשדוד.

ערן לוי בועט (רדאד ג'בארה)ערן לוי בועט (רדאד ג'בארה)

בר סויסה, דניאל אגמי ואלהין אדמה פתחו בספסל. על פניו, נראה מהלך תמוה במיוחד מצד אבי אבינו, אלא שזה התגלה כ"בינגו" וחכם מצידו. יש שיגידו כי תוצאת התיקו הזו משקפת את יכולת שתי הקבוצות, לפחות בנקודת הזמן הזו, ואחרים טענו כי היה מדובר במשחק חלש במיוחד.

אבי אבינו, מאמנה של מכבי עירוני אשדוד, עם סיום המשחק אמר ל-ONE: "שדברים מצליחים, אז תמיד זה בינגו וכשלא מצליח, זה טעות. הגענו מוכנים טקטית למשחק ומעבר לזה, השחקנים הביאו הרבה רצון ואמונה למגרש. ידענו מה צריך לעשות כדי להוציא נקודות מהמשחק. אפשר לומר כי עם קצת יותר ריכוז וניסיון, היינו יכולים גם לנצח במשחק הזה. אנחנו בהחלט מרוצים מהנקודה הזו ובטח אחרי שנשרק נגדנו פנדל בדקה קריטית כל כך".

ערן לוי ושחקני עירוני אשדוד (רדאד ג'בארה)ערן לוי ושחקני עירוני אשדוד (רדאד ג'בארה)

המאמן, אגב, קיבל כרטיס אדום והורחק ממשחק אחד, כך שלא יעמוד על הקווים נגד כפר קאסם. בסיום המשחק הוא התנצל בפני השופטים וטען שמדובר באמוציות של המשחק, לאחר שנשרק פנדל נגד קבוצתו שלוש דקות לסיום.

אבי אבינו מקבל כרטיס אדום (רדאד ג'בארה)אבי אבינו מקבל כרטיס אדום (רדאד ג'בארה)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל