מ.ס אשדוד קיוותה להפתיע ולהעפיל הערב (חמישי) לשלב הבא במוקדמות הקונפרנס ליג, אך נכנעה 1:0 לקרבאח אגדם האזרית. הקבוצה מעיר הנמל, שהגיעה מעודדות לאחר ה-0:0 במשחק הראשון בחוץ, לא הצליחה לנצח במשחק הביתי וסיימה את דרכה במפעל האירופי.

רן בן שמעון, שחווה טלטלה גדולה בסגל שלו במהלך הקיץ אחרי שכל השלד שהוביל אותו להצלחה עזב, התייחס בסיום לתוצאה המאכזבת: “הפסדנו לקבוצה יותר טובה. חסרה לנו קצת איכות בפעולה האחרונה. הגענו להרבה מצבים אבל הפעולה האחרונה לא הייתה מדויקת וזה לא עבד. ניסנו הרבה דברים החלפנו מערכים ושיטות אבל בסוף שיחקנו נגד קבוצה טובה יותר ולא הצלחנו”.

שחקני קרבאח חוגגים עלייה לשב הבא (איציק בלניצקי)שחקני קרבאח חוגגים עלייה לשב הבא (איציק בלניצקי)

האכזבה מהדחה: “הציפיות שלנו מעצמנו הן מאוד גבוהות. עשינו את המקסימום שלנו בשני המשחקים. תמיד אפשר ליפול לתירוצים שזה הפעם הראשונה להרבה שחקנים באירופה וצריך לייצר מסורת אבל אני לא רוצה ליפול למקומות כאלה”.

הסגל הנוכחי: “אף אחד לא שאל אותי על הסגל אחרי התיקו הנפלא שעשינו נגד קרבאח. יש לנו שחקנים נפלאים, נשב בנחת ונראה איפה צריך לחזק את הקבוצה. יש לנו עכשיו חודש עד תחילת הליגה נשב ונראה איפה נתחזק”.

רן בן שמעון (איציק בלניצקי)רן בן שמעון (איציק בלניצקי)

בעיית המנהיגות בקבוצה: “אנחנו מנסים לפתח מנהיגות בתוך הקבוצה, בדרך כלל קשה להסיק מסקנות בשלב כל כך מוקדם. באירופה צריך להתכונן למשימות ספציפיות, המשימה הזו ברחה לנו מהידיים, היינו שם אבל זה קצת ברח לנו, היינו לא שקטים מבחינה התקפית. יש לנו חברה חזקים אני מאמין בהם נשב ביחד ונלכד אותם כקבוצה”.

שוער הקבוצה, יואב גראפי, אמר לאחר ההפסד: “הדבר שדיברנו עליו הכי הרבה זה לא להישאר עם המחמאות, חבל שפתחנו את המשחק בצורה מנומנמת. ספגנו גול מיותר וזה עלה לנו בהמשך הקמפיין. היינו מאוד אופטימיים שאנחנו יכולים לעבור אותם, ראינו אחרי המשחק בחוץ שהשד לא נורא. כואב שלא הצלחנו לעשות את זה”.

יואב גראפי (שחר גרוס)יואב גראפי (שחר גרוס)

חבריו לקבוצה: “עשינו הרבה שינויים אבל יש לנו הרבה כישרון והרבה שחקנים טובים. אנחנו עוד בתחילת העונה עוד לא התחברנו מספיק, בליגה נשחק בצורה הרבה יותר טובה. הסגל הוא מאוד צעיר ועבור רוב השחקנים זה משחקים ראשונים באירופה נהיה קבוצה טובה השנה”.

75 דקות לזהבי, פ.ס.וו עלתה לשלב הבא