בהפועל באר שבע מתוחים לקראת משחק הגומלין בעוד שלושה ימים נגד שלאסק ורוצלאב, במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות הקונפרנס ליג. כדי להעפיל לשלב הפלייאוף, חניכיו של רוני לוי חייבים לנצח בהפרש של שני שערים ומעלה, או בהפרש של שער אחד כדי להכניס את המשחק להארכה ואולי גם פנדלים. 

במועדון מבירת הנגב מקווים שאוהדי הקבוצה יבואו בהמוניהם לאצטדיון שלמה ביטוח בפתח תקווה כדי לתת את הדחיפה מהיציעים, אבל נכון לרגע זה הכרטיסים לא נחטפים. "התמיכה של הקהל שלנו חשובה מאוד, ככל שיבואו יותר ככה הכח שיתנו לנו הוא יותר גדול", אמרו בקבוצה. 

אוהדי הפועל באר שבע (חגי מיכאלי)אוהדי הפועל באר שבע (חגי מיכאלי)

כזכור, עיריית באר שבע פועלת סביב השעון כדי להכשיר את טרנר לתחילת העונה, אבל עד שזה יקרה, אלפי אוהדי הקבוצה נאלצים לעשות את הדרך לאם המושבות. כדי לסייע, התגייסה העירייה וחברת כיוונים בשיתוף פעולה עם ארגון האוהדים, כך שאלו יעמידו הסעות הלוך ושוב למשחק במחיר מסובסד של 30 ש"ח, לאור תלונות רבות מצד אוהדי הקבוצה על פקקי ענק שהצטברו במשחק האחרון נגד ארדה. 

בבאר שבע החלו את ההכנות לגומלין ביום חמישי עם אימון כפול אתמול. מאמן הקבוצה, רוני לוי, יחדד באסיפה את החשיבות לבוא למשחק רגועים ולא לשחק בלחץ. לוי יעז יותר בגומלין כדי להביא את ההכרעה ואחד השחקנים שיפתח ב-11 ולראשונה העונה הוא דור מיכה.

דוידה פטרוצ'י (מרטין גוטדאמק)דוידה פטרוצ'י (מרטין גוטדאמק)

גם דוידה פטרוצ'י, שנכנס בחמישי שעבר במחצית השנייה והוסיף הרבה כוח במרכז השדה, גורם להתלבטות בצוות המקצועי בכל הנוגע להרכב הפותח. האיטלקי עדיין לא בכושר משחק מלא, כך שההתלבטות היא האם לפתוח איתו או להשתמש בו כחילוף שיכול לעשות שינוי מהספסל.

צפו בפרק ה-5 של טרנספר מרקט