הפועל באר שבע תנסה לעשות הערב (חמישי, 21:00) צעד נוסף לכיוון שלב הבתים של הקונפרנס ליג כשתפגוש למשחק הראשון מבין שניים את שלאסק וורוצלאב בחוץ, במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי. רגע לפני, רוני לוי ורועי גורדנה התייחסו להתמודדות במסיבת העיתונאים שערכה הקבוצה בפולין.

“הגענו לפה ולא הסתובבנו בעיר. נעשה טיול כשנגיע לחופשה, אנחנו פה בשביל לשחק”, אמר לוי לעיתונאים המקומיים והוסיף: “האצטדיון מרשים מאוד וזה מעיד על הרמה של המקום, של הכדורגל והקבוצה”. 

רוני לוי (שחר גרוס)רוני לוי (שחר גרוס)

העובדה שקבוצתו לא תארח את הגומלין במושבה: “המגרש שלנו באמת מיוחד ומשמעותי עבורנו, אבל לא מסתכלים על המשחק השני, רק מתרכזים במשחק הקרוב. נעבור אותו עם תוצאה טובה ונתכונן למשחק הבא”.

ההצלחות של ב”ש באירופה בשנים האחרונות: “לבאר שבע יש מסורת של תוצאות טובות באירופה, כל מפעל באירופה חשוב מאוד עבורנו ואנחנו מקווים להמשיך במסורת גם במפעל הזה”.

ההבדל בתאריכים בין תחילת הדרך באירופה לפתיחת הליגה: “כשקבוצה בתחילת שנה לוקח זמן לחבר את כולם ביחד. יש אצלנו הבדלים בין הליגה לאירופה, זה המצב וצריך להזדרז ולהתכונן. אני בטוח שזה יעזור לנו להגיע מוכנים לליגה המקומית”.

רועי גורדנה (שחר גרוס)רועי גורדנה (שחר גרוס)

גורדנה הוסיף: “המשחק עם ארדה לא היה כל כך נוח, אנחנו הפכנו אותו לנוח ונבוא באותה גישה למשחק הקרוב. רוני מכין אותנו טוב מאוד. כל מה שהקבוצה תצטרך אני אעשה את הכי טוב שלי. האחריות שלי לעשות עבודה אפורה ומה שרוני יבקש נעשה על הצד הכי טוב שאפשר”.

צפו בפרק ה-5 של טרנספר מרקט