הפועל רעננה זכתה לחיזוק נוסף היום (שני) עם החתמתו של הקשר הקמרוני בן ה-19, דייויד רוי ניאנג, במסגרת עסקת השאלה מקבוצתו הנוכחית מ.ס אשדוד, לעונה אחת. השחקן נרכש על ידי הקבוצה מעיר הנמל בחודש מאי האחרון וכבר הספיק לשחק בקונפרנס ליג, אך את המשך העונה הוא יעביר בליגה השנייה, שם יקווה לצבור דקות משחק רבות. 

ניאנג, שחתם לשלוש שנים בקבוצתו של רן בן שמעון, ינסה להוכיח את עצמו במדים האדומים של המועדון מהשרון ואולי גם לעזור לו לשוב לליגת העל, ממנה נפרד בתום עונת 2019/2020.

כזכור, השרוניים התחזקו במהלך החודש האחרון במספר שחקנים, ביניהם הבלם ליעד אלמליח, שעלה בעונה החולפת עם נוף הגליל לליגת העל ובן אז'ובל, החלוץ ששיחק בעונה הקודמת במכבי נתניה ורשם 17 הופעות בליגת העל בהן כבש שער אחד. 

הפועל רמת גן רושמת רכש חדש משלה, כאשר רוי קורין חתם באמצעות סוכנו, אבי נימני, לעונה אחת בהשאלה במדי הקבוצה. החלוץ המוכשר בן ה-18 מגיע ממכבי נתניה ורשם 15 הופעות במדיה בעונת 2020/21. בנוסף, הפועל ראשון לציון הודיעה גם היא על החתמה כשצירפה את אלון שטרוזברג בן ה-21. שחקן ההגנה הגיע עוד בחלון ההעברות של ינואר מבית”ר ת”א בת ים וגדל במכבי תל אביב. 

אבי נמני ורוי קורין (אינסטגרם)אבי נמני ורוי קורין (אינסטגרם)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל