דריכות גדולה במ.ס. אשדוד לקראת המשחק הראשון בזירה האירופית מזה 16 שנה. במועדון אפשר לחוש מרגע הנחיתה באזרבייג’ן את מדד ההתרגשות לקראת המפגש הראשון הערב (חמישי, 19:00) נגד קראבח אגדם במסגרת הסיבוב השני של מוקדמות הקונפרנס ליג. באשדוד מכבדים מאוד את המארחת והתרשמו מהאירוח לו זכו, כשגם המאמן רן בן שמעון לא הסתיר את המחמאות שלו לכדורגל המקומי. 

"אי אפשר לתאר את ההתרגשות", אמרו במועדון, "אם הגענו לפה סימן שבאמת עשינו עונה נהדרת. זה רגע חשוב לאשדוד, יש לנו הזדמנות לבלוט גם באירופה. קראבח קבוצה קשה מאוד, בין הקשוחות שיכולנו לקבל, אבל יש לנו שחקנים מוכשרים שרוצים להצליח. נכון שאין לנו ניסיון, אבל יש לנו מוטיבציה לעשות תוצאה טובה, רק צריך להאמין". 

פיראס אבו עקל (שחר גרוס)פיראס אבו עקל (שחר גרוס)

מאמן הקבוצה רן בן שמעון ערך אמש את האימון המסכם במזג אוויר שהיה הרבה יותר נוח משעות הבוקר והצהריים החמות יחסית. בן שמעון לא תרגל הרכב, אבל יערוך מספר שינויים לעומת ה-11 שפתחו נגד ב"ש בגביע הטוטו. גיל כהן ימשיך כנראה בתור בלם לצד סבטקוביץ’, בהתחשב בפציעתו של טימותי אוואני. טום בן זקן יפתח בעמדת המגן ואילו פיראס אבו עקל, שהיה טוב נגד באר שבע, ימשיך. פאהד באיו לא בכושר משחק מלא והוא צפוי לפתוח על הספסל, כאשר חמזה מוואסי ונאיף בזיע מתחרים על מקום אחד בהרכב הפותח. 

הרכב משוער: יואב ג'רפי; טום בן זקן, גיל כהן, ננאד סבטקוביץ', מונטרי קמהאני; פיראס אבו עקל, דייויד רוי ניאנג, מרטין ראיינוב; יעקב בריהון (עוז בילו), אור אינברום, חמזה מוואסי (נאיף בזיע).

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל