עירוני קריית שמונה סיימה במקום ה-11 במשחקי הדירוג של גביע הטוטו, לאחר שהערב (ראשון) ניצחה 0:2 את מ.ס אשדוד משערים של לוסיו וגיא בן לולו. המועדון הצפוני גרף 320 אלף ש”ח בעקבות הניצחון והמיקום, בעוד המועדון של ג’קי בן זקן יסתפק במקום ה-12 ו-270 אלף ש”ח.

מאמן ק”ש, קובי רפואה, אמר בסיום: “ניצחון חשוב מאוד אחרי שתי תוצאות תיקו. למרות זאת, היינו פגיעים מדי, היריבה הגיעה בקלות למצבים. אני מרוצה מהניצחון אבל יש לנו הרבה עבודה, אני יודע את זה. המענק? בוודאי שזה חשוב, בתקופה הזו חשוב להכניס כסף למועדון. רצינו לסיים גבוה יותר, אבל אני מבסוט שהמועדון קיבל כסף. חוץ מהניצחון, אני מאוכזב מחלק גדול מהמשחק. לא יצאנו קדימה מספיק. נתכונן לליגה”.

קובי רפואה (רדאד ג'בארה)קובי רפואה (רדאד ג'בארה)

המטרות: “המטרה היא תמיד להיות למעלה. המועדון היה בצמרת של הכדורגל הישראלי במשך לא מעט שנים ואנחנו רוצים לחזור לשם. בסופו של דבר תהיה לנו קבוצה טובה העונה, נארגן את כל מה שצריך”.

לוסיו, שכבש ובישל, אמר: “היה לי שבוע טוב, השתפרנו כקבוצה. אם נמשיך לשחק ככה זה טוב עבור הקבוצה. לא אכפת לי מהמטרה האישית שלי, אני שמח שעזרתי לקבוצה וניצחנו. אני עושה את העבודה שלי, אני עובד קשה. מודה לאל ולאוהדים שצפו במשחק. ק”ש זה מועדון מדהים, אנחנו צריכים להיות מרוכזים ולעבוד קשה. צריכים להוכיח את עצמנו”.

שחקני קריית שמונה חוגגים עם לוסיו (ניסן עייש)שחקני קריית שמונה חוגגים עם לוסיו (ניסן עייש)

מנגד, רן בן שמעון אמר: “הגענו להרבה מצבים, שיחקנו מעולה. ספגנו פעמיים בניגוד למשחק. זה עוד חלק ממשחקי האימון, משבת הבאה אנחנו נשפטים על פי התוצאות שנשיג. הרמה בליגה מאוד קרובה, יש לנו קבוצה יוצאת מן הכלל ששיחקה כדורגל מצוין היום. קיבלנו גולים קלילים”.

האם יגיעו לפלייאוף עליון: “פלייאוף עליון עושים ולא מדברים. נצטרך לדעת איך לא לספוג בקלות מדי. תוצאות מביאים כשמקבלים מעט גולים, אבל יש פה חומר, גם כישרון, גם חבר’ה טובים ומקום עם להט לכדורגל. נהיה טובים השנה אין לי ספק”.

רן בן שמעון (איציק בלניצקי)רן בן שמעון (איציק בלניצקי)