הפועל נוף הגליל, ששקועה במקום האחרון בליגת העל, תנסה היום (שבת, 18:30) לזכות בניצחון מול מ.ס אשדוד בחוץ בפתיחת הפלייאוף התחתון, מתוך ידיעה שהיא הגיעה למאני טיים ואם לא תאסוף נקודות כמה שיותר מהר, היא תהיה בצרות אמיתיות.

הרכב נוף הגליל: סטפן מרינוביץ’, חגי גולדברג, יבגני ברקמן, דולב אזולאי, אלי בלילתי, וויסאם רבאח, איתן וולבלום, והיב חביבאללה,  דיוויד טווה ובר כהן ועבדאללה חליאל.

הרכב אשדוד: יואב ג'ראפי, טום בן זקן, ננאד סבטקוביץ', טימותי אוואני, גיל כהן, נואף בזיע, פיראס אבו עקל, נאור סבג, מוחמד כנעאן, קני סייף ועוז בילו.

המאמן, שי ברדה, אמר לקראת המפגש: “אנחנו מתחילים את העונה האמיתית. אנחנו שתי נקודות מחוף מבטחים, יש 21 נקודות בקופה. הקבוצה שתשיג הכי הרבה נקודות היא זו שתשרוד. אני מעריך ומוקיר את השחקנים ויודע שזה מה שיקרה. צריך לומר את האמת. יש שישה זרים שחלקם התאימו לשיטה מסוימת וחלקם היו פצועים. יש עניין איך הם חזרו מהפציעות. יש כאלה שהם שחקנים טובים כמו וויליאם קיזיטו ואחרים שמתאימים יותר לשיטה ומערך של חמש בהגנה”.

“אנחנו חייבים לעצור את רכבת ההרים הזאת. יש לא מעט שחקנים צעירים אז יכול להיות שהלחץ עושה את שלו. חייבים לייצר יציבות. אם נצליח לעשות את המשימה הזאת זאת תהיה הצלחה", הוסיף ברדה.

אלי בלילתי, שחוזר מהרחקה, הוסיף: "יש לנו טרורניר של שבעה משחקים וחשוב שניקח נקודות. צניעות ואמונה תוך עבודה קשה תגרום לנו להישאר בליגה. בדרך שלנו אנחנו עובדים הכי טוב שניתן. זה שלא הולך וכן הולך זה לא מעניין. מעכשיו צריכים לבוא לקחת נקודות".אתמול הקבוצה קיימה ביקור מרגש בביה"ח העמק בעפולה לרגל חג פורים. השחקנים התייצבו במחלקות הילדים המנוהלות ע"י ד"ר אבישי להד ופרופסור רונן שפיגל. השחקנים חילקו צעיפים,חולצות ואוזני המן לילדים.

שחקני נוף הגליל בביקור בביה"ח העמק בעפולה (דוברות הקבוצה) (מערכת ONE)שחקני נוף הגליל בביקור בביה"ח העמק בעפולה (דוברות הקבוצה) (מערכת ONE)

באשדוד יודעים: “צריך ניצחון כדי לנשום”. סבטקוביץ’ חוזר מהרחקה 

מנגד, אחרי ארבעה הפסדים רצופים ונקודה אחת מתוך 21 אפשריות, במ.ס. אשדוד מקווים לעצור את כדור השלג במשחק הפתיחה של הפלייאוף העליון ולקחת 3 נקודות שירחיקו אותם מהסתבכות ממשית בתחתית. 

"עבדנו כל השבוע בעיקר להרגיע את השחקנים, צריכים ניצחון כדי לנשום", אמרו בעיר הנמל. "עשינו הכנה טובה, צריך רק לעשות את הניצחון הזה ולא משנה איך כדי להוריד את הלחץ. אנחנו יודעים שעוד הפסד ואנחנו נסתבך בצורה משמעותית, אבל כולם מגיעים אופטימיים כדי לקחת את הנקודות".

רן בן שמעון (ניסן עייש)רן בן שמעון (ניסן עייש)
צפו במשה חוגג במדי המכתש גבעתיים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה