מ.ס אשדוד תצא היום (ראשון) למחנה האימונים שלה לקראת עונת המשחקים 2020/21 אותו תערוך בנוף הגליל למשך כשבוע. במקביל בקבוצה ימשיכו בניסיונות להגיע לסיכום עם שחקני חיזוק זרים שיוכלו להצטרף לסגל של רן בן שמעון בעוד רנאן אריאס הקשר הברזילאי לא ייצא עם הקבוצה ומבוקש בהפועל איכסל. 

הקבוצה מעיר הנמל תעשה דרכה צפונה ותחל בהכנות הרשמיות שלה לליגה עם פתיחת המחנה. השחקנים ילונו בבית המלון פלאזה נוף הגליל, יתאמנו בעפולה ויערכו שני משחקי אימון, תחילה מול בני סכנין ולאחר מכן עם הפועל עכו, כשבין לבין מתוכננים להם אימונים אינטנסיביים, שכוללים יחידות אימון בכל יום ויום, טיפולי ספא ועיסויים בין לבין וכן גם פעילויות גיבוש שמתוכננים כמו ערב קריוקי ויום של טרקטורונים. 

אל המחנה יצאו שחקני הסגל הקיים בשלמותו כשגם החשש כי הקשר שלומי אזולאי שהיה בבידוד עקב הדבקות בקורונה לא יצטרף, הוסר לאחר שכפי שפורסם ב-ONE, אזולאי החלים וחזר להתאמן עם חבריו. כמו כן, גם אליאור משעלי שחזר מהשאלה הקיץ היה ברשימת היוצאים למחנה למרות שנראה היה כי אינו בתוכניות של רב״ש. החלוץ זוכה למחמאות מהצוות המקצועי וצפוי לקבל תשובה סופית על עתידו לאחר המחנה.

רוטנשטיינר: המטרה להישאר בדרג ב'

בניגוד למשעלי, אריאס שהגיע בינואר לקבוצה ואינו בתוכניות של הצוות המקצועי מעוניין להישאר בישראל ומעורר עניין בליגה הלאומית כשהפועל איכסל בודקת אפשרות לצרפו. זוהר אביסרור ובנאל אדרי שחזרו גם הם מהשאלות, אומנם התאמנו עם הקבוצה בשבוע האחרון אבל קיבלו הודעה כי לא ייצאו למחנה ויאלצו למצוא קבוצה חדשה לעונה הקרובה. כמו כן, גם הקשר שהגיע בקיץ שעבר, נאור עבודי לא יקח חלק במחנה אחרי שהודיע לאנשי המועדון כי הוא רוצה לעבור לקבוצה אחרת בה יוכל לשחק יותר, בעודו מחזיק במספר הצעות מקבוצות מהליגה הלאומית.

בתוך כך, הרכש החדש של הקבוצה, אדג׳י הייפורד לקח אמש חלק במשחק בליגת חובבנים ביחד עם קבוצת אסטודיאנטס תל אביב כחלק ממשחק גמר ״גביע הקורונה״ של אותה ליגה ועל פי הנוכחים גם איבד מעט את הראש ואף היה קרוב לעימות פיזי עם שחקן יריב שביניהם נאלצו להפריד. בבדיקה עם אנשי אשדוד באשר להשתתפותו בליגה מסוג זה, טענו במועדון כי שמעו על כך ואינם רואים בזה עניין גדול, אלא מעודדים את השחקנים לעשות פעילות מחוץ למסגרת הקבוצה ואם יש להם חשש בעניין, הוא בכל הנוגע לקורונה והתקהלות עם אנשים שונים.