אחרי שהבינה כי איבדה סיכויה לפלייאוף העליון, מ.ס אשדוד תצא ביום ראשון לאצטדיון טרנר שם תפגוש בשעה 20:00 את בית״ר ירושלים במסגרת משחק הרדיוס של הירושלמים. החבורה של רן בן שמעון רוצים להבטיח את מקומם בליגה מבלי להסתבך בתחתית על כן יצטרכו לצבור נקודות. 

״אני חושב שאשדוד של התקופה הזו היא איכותית וטובה״, אמר המאמן רן בן שמעון, ״חשוב לי לראות איך אנחנו מתמודדים נגד הגדולות של הכדורגל הישראלי, כי זה המשחק האחרון נגד קבוצה גדולה לעונה הקרובה. תמיד עם בית"ר זה מעניין והעובדה שזה בבאר שבע יכולה לפעול לשני כיוונים, טדי זה היכל כדורגל אבל יש שם גם לחץ עליהם. אנחנו באים לנצח במשחק, ולהמשיך הלאה לפלייאוף התחתון ולייצר תקווה של תחושת מסוגלות לקראת העונה הבאה".  

רן בן שמעון (נעם מורנו)רן בן שמעון (נעם מורנו)

האם יש חשש לא להסתבך בתחתית כמו העונה שעברה: ״יש איזה משהו בקצה הראש אבל הדברים תלויים בנו. אנחנו לא מסתכלים מה קורה אצל היריבות ובאמת זה חלק מראייה שאמורה להיות במועדון. צריך לבוא לכל משחק ולהסתכל רק קדימה".

כניסתם של משה אוחיון ואלי לוי לקורס הפרו הקרוב: ״זה כיף ויוקרתי, היו הרבה מועמדים. למשה יש זכויות גדולות בכדורגל הישראלי ואלי מאוד מצליח עם הנוער שלנו, אני מפרגן להם מכל הלב״.