מ.ס אשדוד סיימה בסטייל את עונת 2020/21 בליגת העל, כאשר גברה הערב (ראשון), 1:3 על מכבי פתח תקווה, וסיימה במקום השלישי.

אירוע משעשע התרחש במהלך המחצית השנייה, כאשר ינון אליהו קרע את החולצה שלו בחגיגות השער. במכבי פתח תקןווה התמהמהו עם מציאת חולצה חלופית, ניסו להביא לו חולצה של רוי רונן ועליה שם המגן את החולצה שלו אך הפתרון לא התקבל. בעוד גיא לוזון משתולל על הקווים שיביאו לשחקן חולצה חדשה, רץ אוהד מהיציע והביא לאליהו חולצה שלו.

משה אוחיון, שעמד על הקווים בשל הרחקתו של רן בן שמעון אמר: "רן הגיע בעונה שעברה ויש לנו קבוצה לתפארת. הוא עושה את הדברים בצורה מדהימה, אנחנו משחקים כדורגל יפה. ללא ספק עונה מצוינת של כולם, האמנו שהמקום שלנו בחלק העליון, ואני חושב שלנו הכי מגיע המקום השלישי הזה וזה מתוק לסיים עם ניצחון. אמרנו כל השבוע שאנחנו לא מסתכלים על קבוצות אחרות, אנחנו רוצים את המקום השלישי. זה היה משחק קצת משוגע וניצחון מתוק”.

המאמן המפסיד, גיא לוזון: "אין לי טענות לשחקנים שלי ברגע שהם נותנים הכל וזה מה שהם עשן גם היום וגם כל העונה. אשדוד לא החמיצו מהמצבים שלהם ואנחנו לא ניצלנו את המצבים, לא עשינו את זה לצערי, זה הצד האכזרי של הכדורגל. ברור שיש אכזבה, ידענו שניצחון פה הופך עונה מצוינת לעונה מדהימה”.

“רוב השחקנים פה בעונה הראשונה בליגת העל, וגם המשחק הזה לא יגרע מהעונה שהם עשו. מאכזב מאוד במשחק שאתה עושה הכל להפסיד אבל זה הכדורגל. עכשיו אנחנו צריכים לנוח, היו לנו שנתיים בלי מנוחה, לארגן את השורות ונהיה קבוצה לא פחות טובה בעונה הבאה. עתידו של ליאל עבדה לא תלוי בי ואני לא מטפל בנושא”.