בצל המצב הבטחוני המתוח באיזור הדרום ביומו התשיעי של מבצע “שומר החומות”, מ.ס אשדוד הצפינה לחיפה ועורכת היום (שלישי) שני אימונים במתחם ״קצף״. 

כפי שפורסם, הקבוצה של רן בן שמעון הצטרפה לארבעת הזרים שלה, ננאד סבטקוביץ, מוסא בגאיוקו, מונטרי קמהאני ומוגיס זאקריה, שכבר נמצאים בכרמל משבוע שעבר ועורכת אימון לראשונה מיום חמישי האחרון אז הצליחו להתאמן בזמן בו היה שקט יחסי לעיר והשלימו אימון ללא אזעקות.

רן בן שמעון מדבר על חידוש האימונים
מוסא בגאיוקו (עמרי שטיין)מוסא בגאיוקו (עמרי שטיין)
שחקני מ.ס אשדוד באימון (עמרי שטיין)שחקני מ.ס אשדוד באימון (עמרי שטיין)

הקבוצה תשהה בחיפה לפחות עד יום רביעי, זאת במטרה לחזור לשגרת אימונים כשעדיין לא ברור מה יעלה בגורלו של המשחק מול הפועל באר שבע שאמור היה להתקיים בשבוע שעבר. נכון לכתיבת שורות אלו, המשחק מתוכנן ליום חמישי באצטדיון הי״א ובשל המצב המתוח בעיר אשדוד ספק גדול אם יתקיים שם ולא יועתק למיקום אחר.

במועדון הדרומי הודו למועדון הכדורגל מכבי חיפה על האחווה, האחדות והרצון לסייע בימים אלה, בכך שהקצו להם את מתחם האימונים “קצף”, ואפשרו להם לנסות לחזור לשגרת אימונים.

המאמן רן בן שמעון אמר: ״חזרנו להתאמן אחרי שבוע מאוד קשה ומורכב. אני מקווה מאוד שהשקט הזה שאנחנו חווים בשעות האחרונות יישמר. שבוע לא קל לכולנו. אני מאחל מפה לתושבי אשדוד שיהיה לנו שקט, שלום וביטחון ולכולם. אין כור היתוך יותר טוב ואוהב מהקבוצה הנהדרת שלנו, שמחתי לראות את כולם. מקווה לחזור במהרה לנורמליות, להינות מכדורגל כמו שאנחנו אוהבים. הכי חשוב שלום וביטחון לכולנו״.

רן בן שמעון ושחקני מ.ס אשדוד באימון (עמרי שטיין)רן בן שמעון ושחקני מ.ס אשדוד באימון (עמרי שטיין)
שלומי אזולאי (עמרי שטיין)שלומי אזולאי (עמרי שטיין)