אחרי ההפסד למכבי פתח תקווה, דריכות גבוהה במ.ס אשדוד לקראת ההתמודדות הערב (רביעי, 19:00) מול בני יהודה באצטדיון הי״א. הקבוצה של רן בן שמעון, שירדה למקום החמישי, רוצה להתחיל רצף ניצחונות מחדש שידביק אותה לצמרת. 

קשה להגיד אם בשבת היה זה ההפסד הדרמטי או שמא היכולת הירודה או אולי שניהם באותה המידה, אבל באשדוד יצאו דיי המומים מהמשחק האחרון. ״לא הגיע לנו לנצח״ טוענים גם היום בעיר הנמל, ״אבל המשחק מול בני יהודה זה כבר דף חדש ואנחנו באים בטירוף״. בצוות המקצועי סיפרו כי לא היו זקוקים ליותר מידי שיחות בכדי להרים את השחקנים שנראו נחושים מאוד מיום לאחר המשחק. 

רועי גורדה ושחקני מ.ס אשדוד מאוכזבים (נעם מורנו)רועי גורדה ושחקני מ.ס אשדוד מאוכזבים (נעם מורנו)

אחד השחקנים סיפר בשיחה עם ONE, ״היינו מוכנים שישרקו את שריקת הפתיחה כבר אתמול. כולם יודעים שזה היה הפסד לא אופייני לנו בשום דרך, אנחנו צריכים לתקן במיידי ולא לתת לזה להוריד אותנו״. גם המאמן רן בן שמעון לא הסתיר את האכזבה מהיכולת של שחקניו ושוחח עימם על כך, בעוד בצוות המקצועי הזהירו מפני הכתומים משכונת התקווה וכינו את הקבוצה היריבה, ״חיה פצועה ומסוכנת״. 

רב״ש ככל הנראה שוב יצטרך להתמודד אחד השחקנים המשמעותיים שלו, שגיב יחזקאל שעוד מהמשחק האחרון סובל מכאבים באזור הצלעות והתקשה להתאמן באופן סדיר על כן כשירותו תיבחן בסמוך למועד המשחק. בניגוד אליו, המאמן יקבל באופן מלא את שלומי אזולאי שהספיק לשכוח מהפציעה ברגלו וצפוי לפתוח ב-11. פרט לכך, בקבוצה הבחינו כי מונטרי קמהאני עוד לא חזר בשיא יכולתו ויש המשייכים זאת לקורונה שעבר, על כן נראה כי עומרי בן הרוש זוכה לעדיפות על פניו. 

הרכב משוער: יואב גראפי, טום בן זקן, טימותי אוואני, ננאד סבטקוביץ’, עומרי בן הרוש (מונטרי קמהאני), מוסא בגאיוקו, רועי גורדנה, שלומי אזולאי, מוחמד כנעאן, דין דוד, פהאד באיו. 

שגיב יחזקאל חוגג עם שחקני מ.ס אשדוד (נעם מורנו)שגיב יחזקאל חוגג עם שחקני מ.ס אשדוד (נעם מורנו)