לאחר שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון בכל המסגרות, הפועל רעננה רוצה להתאושש ולהתרחק מהתחתית וממשיכה להיערך לקרב הגדול מול נועלת הטבלה מ.ס אשדוד באצטדיון הי”א ביום ראשון הקרוב ב-19:00.

במועדון מבינים כי מדובר במשחק מפתח להמשך העונה ורוצים להתרחק ככל הניתן מהקו האדום עד לתחילתו של הפלייאוף, אם כי הרצון האמיתי הוא לנסות ולהילחם על אחד הכרטיסים לפלייאוף העליון. המאמן מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר ללא הקפטן שניר שוקר שסובל מדלקת במפשעה, הקפטן השני בן בנימין שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי וכמו כן, גם ללא כארם ארשיד, שירצה עונש הרחקה בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים. 

בן בנימין עם הכדור (חגי מיכאלי)בן בנימין עם הכדור (חגי מיכאלי)

בלם הקבוצה בן והבה התייחס להכנות למשחק ואמר: “לגבי המשחק שהיה בשבת האחרונה, לקחת ממכבי תל אביב נקודות העונה זה בונוס, אמנם שיחקנו לא רע בכלל, אבל ההפסד הזה כבר מאחורינו ועומד לפנינו אולי המשחק הכי חשוב העונה מול מ.ס אשדוד ביום ראשון”.

מנחם קורצקי (שחר גרוס)מנחם קורצקי (שחר גרוס)

על ההכנות למשחק החשוב: “עבורי זה ממש כמו גמר גביע, הצוות מכין אותנו בהתאם למשחק הזה ואנחנו מקווים לקחת את כל הנקודות מהמשחק הזה. האווירה בקבוצה כרגע היא טובה ואנחנו רוצים להמשיך את מה שהתחלנו לפני מכבי תל אביב ולחזור למסלול הניצחונות”. 

בן והבה מול גיא מלמד (איתי כהן)בן והבה מול גיא מלמד (איתי כהן)

המאמן מנחם קורצקי אמר לפני המשחק מול מ.ס אשדוד: "מבחינתנו המשחק מול מכבי תל אביב הוא היסטוריה, אנחנו לוקחים דברים טובים מהמשחק הזה, פחות התוצאה ויותר המחויבות של השחקנים ועמידה טובה שלנו. אנחנו רוצים להמשיך בהתקדמות שלנו כקבוצה וכשחקנים בודדים, אני מקווה מאוד שנפגין את היכולת שהפגנו מול סכנין ומול קרית שמונה בשביל לנצח במשחק”.

“בהכנה למשחק התמקדנו בחשיבות המשחק עם מ.ס אשדוד, מתחרה שהיא מתמודדת ישירה על ההישארות בליגה, קבוצה שבבית היא מאוד מסוכנת עם יכולות אישיות מצוינות של השחקנים שלה, אנחנו צריכים לעבוד קשה בשביל לחזור עם תוצאה טובה, אבל אני מאמין בשחקנים שלי שיעשו את זה". 

מנחם קורצקי (שחר גרוס)מנחם קורצקי (שחר גרוס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה