מ.ס אשדוד תתארח הערב (שני, 20:15) אצל מכבי תל אביב באצטדיון בלומפילד במטרה לחזק את מקומה בתמונת הפלייאוף העליון. 

הקבוצה של רן בן שמעון צפתה בסוף השבוע האחרון ביריבות שלה על הכרטיס לפלייאוף העליון מנצחות ונצמדות אליה בפסגה על כן במועדון ברור לכולם שניצחון יכול להיות צעד משמעותי וחשוב בדרך להבטחת שש הגדולות. עוד בטרם ההתמודדות עם האלופה, הקבוצה מעיר הנמל ממוקמת במקום השלישי עם 35 נקודות בעוד 10 נקודות מפרידות בינה לבין מכבי שבמקום השני ואילו שלוש נקודות בלבד מהמקום הרביעי שם עומדת מכבי פתח תקווה לה משחק חסר. 

״אין זמן למשחקים״, אמרו במועדון. ״אנחנו חייבים ללכת כל כל הקופה ולנצח בכל משחק עד שנבטיח סופית את הפלייאוף. הליגה צפופה, כל מעידה יכולה להוביל להשלכות כבדות״. באשדוד מאמינים כי במכבי לא שכחו את התוצאה מהסיבוב הראשון באצטדיון הי״א כשגברו עליהם 3:2 ועל כן בטוחים שהמשחק הפעם יהיה קשה עוד יותר וברמה אחרת לחלוטין ממה שפגשו בחודש דצמבר האחרון. 

בפן המקצועי, בן שמעון צפוי לקבל בחזרה אל הסגל את שלומי אזולאי שמתאושש מפציעה וחזר לאימונים בהדרגה, אך לא עתיד לפתוח. מנגד, רמזי ספורי מתקשה להתאושש מקרע שהתגלה בשריר התאומים ובשל כך לא יכלל בסגל למשחקים הקרובים. גם הקפטן טום בן זקן לא צפוי לקחת חלק במשחק בשל פציעה ברגלו בגינה לא התאמן השבוע באופן סדיר. 

הרכב משוער: יואב גראפי, זוהר זסנו, טימותי אוואני, ננאד סבטקוביץ, מונטרי קמהאני, רועי גורדנה, פיראס אבו עקל, מוסא בגאיוקו, מוחמד כנעאן, דין דוד, פהאד באיו.