על רקע הכנותיה של מ.ס אשדוד למשחק מול בית״ר ירושלים הערב (ראשון, 19:30) באצטדיון הי״א במסגרת גביע הטוטו, נודע היום כי אדג׳י הייפורד יעבור בדיקת MRI, כאשר בקבוצה יבחנו חיזוק בהתאם לחומרת פציעתו.

הייפורד שהגיע הקיץ באופן רשמי מהכח רמת גן אחרי שנרכש כבר בעונה שעברה על ידי הקבוצה מעיר הנמל, נפצע במשחק האחרון מול בני יהודה אחרי שנכנס כמחליף ונאלץ לצאת דקות לאחר מכן. שחקן הכנף התלונן על כאבים והתקשה לחזור לעצמו על כן בצוות הרפואי חוששים כי מדובר בסוג מסוים של קרע במיניסקוס שישבית אותו לתקופה ולכן יעבור בבוקר צילום שיקבע את חומרת הפציעה. 

רן בן שמעון (חגי מיכאלי)רן בן שמעון (חגי מיכאלי)

בתוך כך, הקבוצה של רן בן שמעון תארח את הירושלמים בידיעה כי אין לה סיכויים להעפיל לגמר גביע הטוטו, אך בקבוצה הבהירו כי ישנו רצון גדול לנצח על מנת לשמור על המשכיות מהמשחק מול בני יהודה אז הביסה הקבוצה 1:5 את הכתומים.

בפן המקצועי, שלומי אזולאי צפוי לחזור להרכב לצד רועי גורדנה וסמואל אלאבי במרכז המגרש. כובש הרביעייה שגיב יחזקאל ימשיך לקבל את הקרדיט בחוד כשדין דוד ומוחמד כנעאן יתופקדו בכנפיים. כמו כן, רב״ש ישמור על רביעיית ההגנה שלו עם טום בן זקן, ננאד סבטקוביץ, ניר ברדע וקמהאני מונטארי שזכו למחמאות על עבודת ההגנה במשחק האחרון. מאידך, יעקב בריהון לא נכלל בסגל למשחק מול האקסית בפעם השנייה ברציפות במפעל. 

רן בן שמעון אמר: "המשחק נגד בית״ר הוא משחק נוסף בהכנה לעונה הקרובה שבו נרצה לראות שיפור, אבל בעיקר המשכיות ליכולת שהצגנו במשחק האחרון. יש בקבוצה כשרון והעונה נרצה בנוסף גם לגלות יציבות ולתמיד עם השקעה לאורך זמן". ניר ברדע הוסיף: "עומד לפנינו משחק חשוב וקשה, בית"ר קבוצה טובה אך יחד עם זאת אנחנו מאמינים בעצמנו משתדלים ועובדים קשה מאוד לשחק כדורגל טוב ואיכותי. חשוב לנו מאוד לנצח את המשחק הזה ונעשה את המקסימום לעשות זאת ולשמר רצף ניצחונות".

הרכב משוער: רועי משפתי, טום בן זקן, ננאד סבטקוביץ’, ניר ברדע, קמהאני מונטארי, רועי גורדנה, שלומי אזולאי, סמואל אלאבי, מוחמד כנעאן, דין דוד, שגיב יחזקאל.

אניס ספרופולוס מברך את גאורגיוס דוניס