מ.ס אשדוד עברה בבקרה התקציבית, התקציב העונה יעמוד על כ-22 מיליון ש”ח. הקבוצה של רן בן שמעון תחל היום (שבת, 19:00) באופן רשמי את עונת המשחקים 2020/21 כשתארח את הפועל תל אביב במסגרת המחזור הראשון הגביע הטוטו.  הבלם טימותי אוואני סובל מכאבים בשריר הארבע ראשי וייעדר.  

רן בן שמעון דיבר על הציפיות לעונה החדשה: “הציפיות הן שהמועדון ימשיך להתקדם, להשיג את המטרות שלו והמטרות שלו הן להיות בחלק העליון של הטבלה. אני חושב שהמועדון קצת שבע ממלחמות ומקרבות ההישרדות. עדיין לא השלמנו את הסגל, אני מאמין שנתחזק אבל יש לנו קבוצה טובה”.

על הפגרה הקצרה: “לכולם הייתה פגרה קצרה, זה לא הזיק ולא עזר. זה הנתונים שאיתם צריך להסדר, אנחנו בעולם חדש, בתנאים חדשים ושווים לכולם דרך אגב. איך אנחנו מגיעים לגביע הטוטו? זה אף פעם לא שחור לבן. לא הייתה לנו פגרה כמעט וכמובן שגביע הטוטו זה חלק מההכנה. אני לא מכיר אף אחד שבמשחק רשמי לא רוצה לנצח ולהתחיל בצורה טובה את העונה. צריך כל הזמן למצוא את הקו העדין בין שיפור הקבוצה להישגיות וזה מה שאנחנו רוצים להביא”.

רן בן שמעון (שחר גרוס)רן בן שמעון (שחר גרוס)

הקבוצה מעיר הנמל העבירה עד כה חלון ההעברות דיי שקט כשצירפה לשורותיה ארבעה שחקנים, אדג׳י הייפורד, סתיו טוריאל, החלוץ האוגנדי פהאד באיו והבלם הסרבי ננאד סבטקביץ שכבר הספיק לנחות בישראל ויהיה בסגל של רב״ש. במועדון רוצים להתחיל את העונה ברגל ימין ולנצח באצטדיון הביתי. במועדון עברו במהלך היום בבקרה התקציבית וצפויים להעמיד לרשות הקבוצה הבוגרת והאקדמיה תקציב העומד כאמור כ-22 מיליון שקלים.

שלומי אזולאי ושגיב יחזקאל שנעדרו מחלק גדול של ההכנה לעונה ימתינו לעלות מהספסל בעוד שלו הרוש הצעיר וחמודי כנעאן יפתחו בהרכב. בתוך כך, במקום הבלם האוגנדי יהיה זה זוהר זסנו שיפתח ב-11 לצד גיל כהן במרכז ההגנה. סמואל אלאבי ודין דוד ישלימו את החלק הקדמי. 

הרכב משוער: רועי משפתי, טום בן זקן, גיל כהן, זוהר זסנו, קמהאני מונטרי, פיראס אבו עקל, רועי גורדנה, שלו הרוש, חמודי כנעאן, סמואל אלאבי ודין דוד.