אחרי שפתחו את אימוני העונה החדשה אמש (ראשון), ל-ONE נודע כי שחקני מ.ס אשדוד הגיעו לסיכום עם המועדון על 25 אחוזים קיצוץ מהשכר לעונת המשחקים הקרובה בעקבות משבר הקורונה. כמו כן, פסיכולוג הספורט אלי חוה ילווה את הקבוצה בעונה הקרובה.

השחקנים חתמו זה אחר זה על ההסכמים החדשים לאחר שביצעו גמר חשבון על הסיכומים הישנים. כזכור, בתחילת המשבר שעצר את הכדורגל העולמי והישראלי בפרט, הגיעו הנהלת המועדון ושחקני הקבוצה להסכם על פיו יצאו לחל״ת בחודש מרץ וזאת לצד הלוואה שעמדה לרשות השחקנים על מנת לא לפגוע בתזרים החודשי שלהם. 

שחקני מ.ס. אשדוד באימון הפתיחה (טל אקוקה)שחקני מ.ס. אשדוד באימון הפתיחה (טל אקוקה)

כמו כן, הבטיח ג’קי בן זקן דרך נציג השחקנים, רועי גורדנה, לשחקניו כי הקיצוץ של עונת 2020/21 לא יעלה על 30 אחוזים מהשכר שלהם ואכן כך היה כשהצליחו להגיע להסכם על 25 אחוזים, קיצוץ שכאמור היה צפוי שיקרה עם השינויים הכפויים של הנגיף על העולם ועל הענף בפרט. 

בתוך כך, במועדון הסיקו כי אחת הבעיות מהשנה האחרונה ובכלל בשנים האחרונות נובעת מהפן המנטלי של השחקנים כשהעלו כנקודת מחשבה שרק בשני מחזורי הסיום הצליחו לחבר שני ניצחונות רצופים, לראשונה בעונה שלמה, לאחר שירד מהם הלחץ. בנוסף, העובדה כי באשדוד רוצים לבצע שילוב צעירים, במועדון יודעים שאותם שחקנים יצטרכו עבודה גם בפן המנטלי ולכן החליטו להוסיף חיזוק מקצועי בתחום הזה בדמותו של פסיכולוג הספורט, אלי חוה, פסיכולוג חינוכי מומחה, בעל ניסיון רב בליווי של ספורטאים וכן, מוסמך לתחום הספורטיבי עם הכשרה מטעם מכון וינגייט.