מ.ס אשדוד הבטיחה את עתידו של אחד מהכישרונות הגדולים במועדון, חלוץ קבוצת הנוער ומלך השערים שלה, עוז בילו בן ה-19.5, שכפי שנודע ל-ONE, חתם לאחרונה על חוזה לארבע שנים וחצי וצפוי להשתלב בקבוצה הבוגרת איתה הוא מתאמן כדרך קבע בנפרד מאימוני הנוער.

בילו, כבש 20 שערים בעונה הנוכחית (15 בליגה הלאומית לנוער ו-5 בגביע המדינה), שהסתיימה במחזור ה-21 בעקבות משבר הקורונה ונחתמה עבורו ועבור אשדוד עם העפלה בחזרה לליגת העל לנוער עם מאזן של 20 ניצחונות, תיקו בודד וללא הפסדים, בהפרש שערים של 16-88.

עוז בילו (מערכת ONE)עוז בילו (מערכת ONE)

הייפורד מצטרף לאימונים

יחד עם החתימה של בילו אשדוד הוסיפה לשורותיה שחקן נוסף באימונים – אדג'י הייפורד, הישראלי-גנאי בן ה-21 ששייך לקבוצה מעיר הנמל, אחרי שזו סיכמה על צירופו מהכוח עמידר רמת גן בחודש ינואר האחרון, כפי שנחשף ב-ONE, זאת בעוד קבוצתו מליגה א' דרום סיימה את העונה כמו שאר קבוצות הליגות הנמוכות לפי החלטת ההתאחדות לכדורגל לאחרונה.

הייפורד, עליו לאשדוד הייתה זכות ראשונים אותה מימשה תמורת כמיליון שקלים, מרשים באימונים את המאמן רן בן שמעון, שצפוי להחליט עד לסיום העונה האם להשאיר את שחקן הכנף השמאלי בסגל שלו גם בעונה הבאה או שמא לאפשר לו לצבור עוד ניסיון. 

סטפן שאלוי מודה לאוהדי בית"ר וגולשי ONE

בעברו, שיחק הייפורד בקבוצת הנוער של הפועל תל אביב, שלא מימשה עליו אופציה בחוזה לשלוש עונות בקיץ האחרון, ולפני כן בדילה גורי הגיאורגית ובמכבי נתניה. בחצי עונה, לפני עצירת הליגות בשל משבר הקורונה, הוא כבש חמישה שערים במדי הכוח רמת גן.