אחרי תשעה משחקים רצופים בלי ניצחון, מ.ס אשדוד תארח הערב (ראשון ב-19:00) את נועלת הטבלה הפועל רעננה באצטדיון הי״א, במטרה לצאת לדרך חדשה עם שלוש נקודות שיעזרו לה לנשום מעט אוויר בין מאבקי התחתית הצמודים. 

האולטרסאונד של הבלם ניר ברדע יצא תקין ונמצא כי הוא סובל מעומס על השריר בלבד, כך שיעבור טיפול בשריר, ולאחר מכן יעבור מבחן כשירות לפני ההתמודדות שיכריע האם ישחק או לא. בקבוצה נוטים לתת לבלם לשחק למרות הכאבים שגרמו לו להיעדר מהאימון המסכם ונשענים על העובדה כי בשבוע הבא לא ישחק בחוץ מול הפועל חיפה עקב צבירת כרטיסים צהובים ויוכל לנוח כמו שצריך. בכל אופן, במידה ויוחלט שאינו כשיר, דודי תירם יהיה זה שיחליפו בהרכב.

הצפות גדולות באצטדיון בלומפילד

החבורה מעיר הנמל שתנוהל מהקווים בתקופה הקרובה על ידי מאמן קבוצת הנוער אלי לוי, תאלץ להתמודד ללא שגיב יחזקאל הפצוע, כשגם לאונרד אווסו ייעדר בשל מחלה וגיל כהן עקב אי שחרורו למשחק מהצבא. שובל גוזלן עתיד להחליף את יחזקאל בחוד, רועי גורדנה יפתח במקומו של אווסו ונאור עבודי יוצב כמגן שמאלי על חשבונו של כהן. 

לא מעט אכזבות רשמו העונה באשדוד אחרי מסע רכש נוצץ ומשחקי הכנה די מרשימים. לקראת פתיחת המחזור ה-17 בליגה, בקבוצה רוצים להשיג את הניצחון המיוחל אחרי שהרגישו כי ׳בעטו בדלי׳ כמעט בכל משחק מחדש עם לא פחות מ-24 ספיגות לעומת 19 כיבושים, ועל כן בקבוצה נחושים להוריד את כמות הספיגות ולתרגם את היכולת ההתקפית לכדי ניצחונות ונקודות בטבלה.

שחקני מ.ס אשדוד. יצליחו לצאת מהבוץ מול נועלת הטבלה? (חגי מיכאלי)שחקני מ.ס אשדוד. יצליחו לצאת מהבוץ מול נועלת הטבלה? (חגי מיכאלי)

הרכב משוער: רועי משפתי, יצחק אספה, ניר ברדע (דודי תירם), טימותי אוואני, נאור עבודי, רועי גורדנה, פיראס אבו עקל, שלומי אזולאי, חמודי כנעאן, דין דוד ושובל גוזלן.