מ.ס אשדוד תפתח את הסיבוב השני ביום ראשון הקרוב כאשר את הפועל חדרה בשעה 19:00, במסגרת המחזור ה-14 בליגת העל. רוני אוואט ימשיך לשבת על הספסל בעוד עוזרו משה אוחיון שיעמוד על הקווים יהנה ככל הנראה מסגל מלא. הבלם דודי תירם החלים מפציעתו ואילו שלומי אזולאי שסובל ממתיחה קלה במפשעה, ערך אימון מלא וצפוי להיות כשיר גם כן.

אחרי שבסיבוב הראשון המשחק בין השתיים הסתיים ב-0:0 מאכזב, במועדון לא מפחדים להגיד באופן נחרץ וברור כי המטרה היא שלוש נקודות ולא פחות מכך. בחמשת המשחקים האחרונים, השיגה הקבוצה של אוואט ארבע תוצאות תיקו ואילו הפסד אחד ועל כן באשדוד מכוונים לפתיחת סיבוב בצורה טובה על מנת לצבור יותר נקודות. 

שחקני ליגת העל בשיר למען הקרן לחקר הסרטן

“אנחנו מתחילים סיבוב שני וזה נכון שנגד קבוצות גדולות רמת המוטיבציה היא תמיד גבוהה אבל אנחנו צריכים להביא את אותה רמה גם נגד הקבוצות הקטנות יותר”, אמר אוחיון במסיבת העיתונאים לפני המשחק והוסיף. “אני חושב שחדרה אומנם בתקופה לא טובה אבל החליפה מאמן והגיע מאמן טוב, השחקנים שם רוצים להוכיח את מקומם. אנחנו משחקים בבית ואני מקווה שיבואו אוהדים שלנו שיתמכו בנו כדי שנוכל להשיג את שלוש הנקודות שמאוד חשובות לנו”.

“אני מקווה מאוד שנצליח לשחק טוב, שיחקנו נגד קבוצות טובות שיוזמות עם איכויות בהתקפה והייתה לנו תכנית מסודרת בהגנה לעמוד טוב ולצאת למתפרצות שזה הצליח לנו למרות שלא הצלחנו להשיג את השלוש נקודות שרצינו, אבל אני מקווה שזה יגיע נגד חדרה שמן הסתם יהיה משחק שונה נגדם”.

משה אוחיון על הקווים (דן יידוב)משה אוחיון על הקווים (דן יידוב)

השינויים אצל היריבה: “אנחנו לא חוששים מזה שחדרה החליפו מאמן, שנה שעברה במשחק הראשון שלי הפסדנו ובסופו של דבר הסיום היה מתוק כי נשארנו בליגה. כמו שאמרתי כשמאמן חדש מגיע יש מוטיבציה גבוהה ורמת האימון גבוהה יותר כי שחקנים רוצים להוכיח שזה מתבטא בעיקר במשחקים הראשונים. לא פעם אמרתי ששרון מימר הוא מאמן טוב, לא יודעים איך הם הולכים לשחק אבל נתכונן אליהם כמו לכל קבוצה ומשחק כדי להוציא תוצאה טובה שמבחינתנו זה ניצחון”.

הרוטציה בסגל השחקנים: “עוד לפני הפועל כפר סבא ידענו שיש לנו שלושה משחקים בשמונה ימים וחשבנו לעשות רוטציה, לתת לשחקנים לשחק כי היו עומסים גדולים אז אמרנו שאנחנו צריכים את כל השחקנים ברמה הכי גבוה וכושר טוב כדי שיתרמו לנו. המועדון דוגל תמיד בשילוב צעירים, אני זכיתי לשחק בבוגרים בגיל 16 וחצי. כולם רוצים שחקנים טובים, צעירים ובעיקר שגדלו במועדון אז כן זה חשוב לנו להמשיך עם זה”.