בבני סכנין ינסו עם חזרת ליגת העל הערב (שבת, 18:45) לתקן את הרושם ולהשיג ניצחון אצל מ.ס אשדוד, אחרי שהקבוצה לא הצליחה לנצח בארבעת המשחקים האחרונים מאז הפתיעה את מכבי תל אביב במחזור פתיחת העונה, וזאת על מנת לחזור ליכולת החיובית של פתיחת העונה שגרמה ללא מעט אוהדים לחזור ליציעים ולעודד.

היו"ר מוחמד אבו יונס הבהיר יותר מפעם אחת שהוא מצפה לשיפור משמעותי ביכולת מצד שחקניו, אחרי שהשקיע השנה סכומי כסף לא מבוטלים על שחקני רכש ומצפה לתוצאות בהתאם.

מוחמד אבו יונס (עמרי שטיין)מוחמד אבו יונס (עמרי שטיין)

גם הקבוצה מעיר הנמל נמצאת בהכנות האחרונות להתמודדות ואחרי ארבעה הפסדים בחמשת משחקי הליגה מפתיחת העונה, במ.ס. אשדוד רוצים להשיג ניצחון ליגה שני לפני סדרת המשחקים הקשה נגד מכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל באר שבע. 

רן בן שמעון (ראובן שוורץ)רן בן שמעון (ראובן שוורץ)

באשדוד מרוצים מהעובדה כי קני סייף התגבר על הפציעה בברך ממנה היה אמור להיעדר כשלושה שבועות והוא יעמוד לרשות הקבוצה. עוד בשורה טובה לאשדוד היא שחמודי כנעאן וטוב בן זקן חזרו לאימונים מלאים.

הרכב בני סכנין: גד עמוס, ניקולה צ’ירקוביץ’, אנטה פוליץ’, מארון גאנטוס, עבדאאלה ג'אבר, בירם כיאל, איהאב גנאים, ניר לקס, מוטי ברשצקי, גיא מלמד ורז שטיין.

הרכב מ.ס אשדוד: יואבה גראפי, זוהר זסנו, ננאד סבטקוביץ’, גיל כהן, קני סייף, פירס אבו עקל, עטאא ג’אבר, אור אינברום, עוז בילו, מתאוסיניו ופאהד באיו.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל