אחרי שלוש תוצאות תיקו, הפועל חדרה תחפש הערב (ראשון, 19:00) את הניצחון הראשון שלה העונה בליגת העל, כאשר תתארח אצל מכבי נתניה למה שמכונה ״דרבי״ בסביבת המועדון, שם דרוכים להשיג לראשונה שלוש נקודות שלא רק ישחררו אוויר, אלא גם ישלימו פתיחת עונה חיובית בכל הקשור לקצב צבירת הנקודות לקראת ההמשך.

החדרתים, שיצאו מרוצים מהתיקו מול מכבי חיפה והפועל באר שבע, אבל התאכזבו ב-0:0 האחרון נגד הפועל ירושלים, רוצים לאסוף נקודות. ״יש לנו את הכישרון והיכולת והוכחנו את זה עד עכשיו. הרמה פה טובה ורואים את זה באימונים, זה צריך לבוא לידי ביטוי על הדשא. ניצחון ראשון יוריד הרבה לחץ״, סיפרו בקבוצה.

הרכב נתניה: דני עמוס, כארם ג’אבר, אלמוג כהן, רז שלמה, זלאטן שחוביץ’, עמרי גנדלמן, בוריס אינו, נפתלי בלאי, יהאב אבו אלשיך, גייאגון פארפה ואיגור זלאטנוביץ’.

הרכב חדרה: רובי לבקוביץ’, דיא לבאבידי, עידו לוי, עומר דנינו, ג’ונתן סיסה, איבליו מרקוב, תמיר גלזר, מנשה זלקה, מוחמד אוסמן, מוחמד גדיר ושובל גוזלן.

גלעד אברמוב, עומר דנינו וג'ונתן סיסה (חגי מיכאלי)גלעד אברמוב, עומר דנינו וג'ונתן סיסה (חגי מיכאלי)

״בסך הכל אם מסתכלים באופן כללי אז אנחנו מרוצים ממה שיצרנו כאן". אמר קורצקי לפני המשחק והוסיף, "נכון שבמשחק האחרון רצינו לנצח וזה לא צלח אבל שואבים הרבה ביטחון, יש קבוצה חזקה וטובה ומצפה לנו משחק קשה מול קבוצה עם ציפיות שיש לה סגל טוב. נבוא מוכנים, עברנו שבוע אימונים טוב״.

איזה סגנון משחק נראה: ״מי שמכיר את נתניה יודע שהיא קבוצה שאוהבת לשלוט במשחקים ויש לה שחקנים מתאימים לכך. נבוא מוכנים לכל תרחיש, אם נצטרך לשלוט אז נשלוט ואם נצטרך לצופף אז נעשה את זה״.

מנחם קורצקי (נעם מורנו)מנחם קורצקי (נעם מורנו)

״אנחנו מתכוננים בצורה הכי טובה שיש כמו לכל משחק״, אמר שובל גוזלן. ״אחרי שתי תוצאות מצוינות בתחילה העונה מול קבוצות שלדעתי יסיימו במקומות ראשון ושני העונה בליגה (מכבי חיפה וב״ש, י.ב) ולאחר מכן הגיעה קבוצה שבאה להסתגר זה אומר עלינו המון, שקבוצה כמו ירושלים עומדת ב-16 ויוצאת למתפרצות. נבוא מוכנים, עבדנו כל השבוע ומאמין שנעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר״.

על הסגנון סיפר החלוץ: ״יהיה משחק קשה, נתניה קבוצה עם קצב גבוה ואנחנו מאמינים בעצמנו ובמשחק שלנו, מאמינים שיהיה טוב לאור השבוע שעברנו. לחץ? בכדורגל תמיד יש לחץ וזה גם הכיף במקצוע הזה. אם נבוא כמו שהתאמנו כל השבוע אז יהיה בסדר״.

שובל גוזלן חוגג (חגי מיכאלי)שובל גוזלן חוגג (חגי מיכאלי)